http://www.pokemon-crystal.aaf.pl

Ktoś wkradł się na moją pocztę, więc kończymy zabawę na tej domenie. Nie myślcie sobie, żę to oznacza koniec Crystala! Po prostu się przeporwadzamy. Tutaj = http://www.pokemon-crystal.aaf.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Ktoś wkradł się na moją pocztę, więc kończymy zabawę na tej domenie. Nie myślcie sobie, żę to oznacza koniec Crystala! Po prostu się przeporwadzamy.


http://www.pokemon-crystal.aaf.pl

#21 2011-10-20 21:35:56

 kondi526

http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=trenerl.png&res=medium

37282516
Zarejestrowany: 2011-06-07
Posty: 955

Re: Zapisy

Imię i nazwisko: Gary Green
Wiek: 12
Charakter: pomocny,przyjacielski,chytry
Główny cel: Kolekcjonowanie pokemonów i wygranie wszystkich ligi
Region po którym chcę podróżować: początek sinnoh i tak po kolei(wszystkie)
Twoja historia: Gary nie był z bogatszych rodzin,Wszyscy śmiali się z jego gilgara, ponieważ uważali że jest niezdarny,i tylko się wygłupia nie zna dobrych ataków.Gary postanowił wymienić się za gligara ale nikt nie chciał, więc Gary go porzucił wyrzucając jego pokeball razem z nim to dziury w drzewie, gdy wrócił do domu powiedział o tym rodzicom a oni byli hodowcami pokemonów i nie mogli w to uwieżyć,.Byli tak zdenerwowani że kazali Garemu odszukać pokeballa i wyruszyć w podróż, I tak się stało Gary wyruszył odnalazł gilgara i obiecał sobie żę wróci tylko wtedy jak wytrenuje gligara i wygra wszytkie ligi.Gary biegł jak najszybciej żeby zdążyć na pociąg  do miasta twinleaf. tam wpadł na nieznajomą dziewczynę która też tam się wybierała nie zdradziła Garemu swojego imienia ale gdy wchodziła , pewien chłopak zaczął jej grozić. Garemu to się nie spodobało i dwaj zaczęli walczyć , gdy tylko Gary wypuścił gilgara wszyscy zaczeli się śmiać, I wtedy zdołowany Gary uciekł ze stacji do lasu który znajdował się obok za nim pobiegła nieznajoma dziewczyna, To bardzo pocieszyło Garego że chociaż jedna osoba go rozumie, wrócił do pociągu z nieznajomą
jakby nigdy nic.Dowiedział że imię tego chłopaka to Zatoshi i że ma chimchara , ale imienia nieznajomej dziewczyny nie poznał.
Co chcesz, żeby przydarzyło się w twojej przygodzie:
Twój rywal: Zatoshi
Pokemony twojego rywala: chimchar
Twój towarzysz: nieznane imię
Pokemony twojego towarzysza: piplup
Prośby: Bym chciał odwiedzić wszystkie regiony i złapać w każdym co najmniej jednego startera.

Ostatnio edytowany przez kondi526 (2011-10-20 21:45:51)

Offline

 

#22 2011-10-21 16:40:16

Breeze

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2012/076/9/b/pixel_dash_testing___by_shearx-d4t07md.gif

Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 6667

Re: Zapisy

Nieprzyjęty - dużo błędów


~ Daisy - Najlepsza Osoba Na Nudę. Dzięki! (Wiesz za co!) ~

Maine KP

Jedno z NAJWAŻNIEJSZYCH wydarzeń na Pokemon Crystal:

Breeze - Dzisiaj 21:12:14 - [ 7000 ChatBox Postów ]

Drodzy użytkownicy Crystala! Oto mój 7000 ChatBox Post! Chcę podziękować: Molin, Yuki, Daroi, Daisy, Gen, Snazz, Reita - Chan, Hik., Ares, Agor, Zaraza i... Izce i Lucy! To dla mnie ważne wydarzenie!


Jak ja kocham życie. A ty, Goście?

Offline

 

#23 2011-10-24 18:37:07

Achilles

http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=trenerl.png&res=medium

Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 423

Re: Zapisy

Imię i nazwisko: Achilles Firgras(dla przyjaciół Achi)
Wiek: 14
Charakter: Achilles jest spokojnym,odważnym trenerem który ma duże zaufanie do swoich pokemonów.
Bardzo lubi akcje i adrenalinę, jest zabawny i pomysłowy.
Główny cel: Pokonać całą ligę Kanto,Johto,Sinnoh i Unova oraz wszystkie elity.
Region po którym chcę podróżować: Po wszystkich(czyli Kanto,Johto,Hoenn,Sinnoh i Unova)
Twoja historia:Achilles pochodzi z Oreburgha w regionie Sinnoch.Gdy był dzień jego 10 urodzin, miał iść po swojego pierwszego pokemona.Wstał ubrał się i pobiegł do laboratorium.Gdy już dobiegł chciał pierwszego pokemona profesor przyprowadził cztery pokemony do wyboru był to Turtwig,Piplup,Chimchar i Pichu.Achilles jednak z wszystkich wybrał Pichu, chociaż się machał nad Chimcharem.Gdy wybrał pierwszego pokemona profesor dał mu również pokedex i pokebale.Wziął cały ekwipunek i poszedł na przygodę.Szedł przez las,polanę.
Widział Spirniaka,Kakune,Metapoda i wiele innych pokemonów robaków lecz ich nie łapał, bo czekał na jakiegoś specjalnego pokemona.Chodził dniami i nocami lecz nic nie znalazł.Nagle raz gdy trenował ataki z Pichu na niebie przeleciał jakiś dziwny ptak.Wpatrywali się w niego i rozmawiali.
Co chcesz, żeby przydarzyło w twojej przygodzie:Dużo walk
Twój rywal:chcę spotkać
Pokemony twojego rywala: (max. 6)
Twój towarzysz: chcę spotkać
Pokemony twojego towarzysza: (max. 6)
Prośby:żeby było dużo akcji i adrenaliny.

Ps:Proszę przyjmij mnie.

Ostatnio edytowany przez Achilles (2011-10-25 07:06:58)

Offline

 

#24 2011-10-24 20:46:29

Seven

~Swellowiusz III Wielki~

Zarejestrowany: 2011-07-20
Posty: 444
Starter: Vanillite

Re: Zapisy

Imię i nazwisko:Swelo Lemano
Wiek: 12
Charakter: Miły, uparty, zadziorny
Główny cel: Zostać lub liderem, rangersem bądź policjantem
Region po którym chcę podróżować: Johto
Twoja historia: POchodzę z new bark town. Mój dziadek zginął gdy miałem 4 lata. A wtedy to z nim najwięcej rozmawiałem. Przeżyłem wielki szok lecz po roku się z tego otrząsnąłem. Zainteresowała mnie praca pokemon Rangers. Ale lubłem też oglądać bitwy z liderami. Było to moją pasją już w wieku 7 lat.
Gdy dostałem Spinaraka postanowiłem że będę podróżował aby spełnić się w jednym z wielu moich marzeń.
Wyruszyłem w podróż aby skończyć ją jako Rangers lub Lider.
Co chcesz, żeby przydarzyło się w twojej przygodzie:
Twój rywal: Brak (chcę zdobyć)
Pokemony twojego rywala: Ma mieć Magnemite
Twój towarzysz: Chcę zdobyć
Pokemony twojego towarzysza: Ma mieć Tanelę
Prośby: Aby było ciekawie.


http://i295.photobucket.com/albums/mm122/jewel326/monkey.gif
Małpka zaprowadzi cię do mojej KP

~Banana Power~

Offline

 

#25 2011-10-26 19:58:35

Breeze

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2012/076/9/b/pixel_dash_testing___by_shearx-d4t07md.gif

Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 6667

Re: Zapisy

Achilles - odrzucone.
Swelo - przyjęty.


~ Daisy - Najlepsza Osoba Na Nudę. Dzięki! (Wiesz za co!) ~

Maine KP

Jedno z NAJWAŻNIEJSZYCH wydarzeń na Pokemon Crystal:

Breeze - Dzisiaj 21:12:14 - [ 7000 ChatBox Postów ]

Drodzy użytkownicy Crystala! Oto mój 7000 ChatBox Post! Chcę podziękować: Molin, Yuki, Daroi, Daisy, Gen, Snazz, Reita - Chan, Hik., Ares, Agor, Zaraza i... Izce i Lucy! To dla mnie ważne wydarzenie!


Jak ja kocham życie. A ty, Goście?

Offline

 

#26 2011-10-30 11:04:41

Achilles

http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=trenerl.png&res=medium

Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 423

Re: Zapisy

Imię i Nazwisko:Achilles Firgras
Wiek:14 lat
Charakter:Achilles jest odważny i mądry.Bardzo lubi się wygłupiać.
Bardzo lubi elektryczne pokemony i wyrywa się do walki.
Główny cel:mieć 6 pokemonów na ostatnim stadium ewolucji.
Region po którym chcę podróżować:chcę podróżować po Kanto,Johto,Hoenn,Sinnoh i Unova.
Twoja historia:Achilles pochodzi z Oreburgha w regionie Sinnoch.Gdy był dzień jego 10 urodzin, miał iść po swojego pierwszego pokemona.Wstał ubrał się i pobiegł do laboratorium.Gdy już dobiegł chciał pierwszego pokemona profesor przyprowadził cztery pokemony do wyboru był to Turtwig,Piplup,Chimchar i Pichu.Achilles jednak z wszystkich wybrał Pichu, chociaż się machał nad Chimcharem.Gdy wybrał pierwszego pokemona profesor dał mu również pokedex i pokebale.Wziął cały ekwipunek i poszedł na przygodę.Szedł przez las,polanę.
Widział Spirniaka,Kakune,Metapoda i wiele innych pokemonów robaków lecz ich nie łapał, bo czekał na jakiegoś specjalnego pokemona.Chodził dniami i nocami lecz nic nie znalazł.Nagle raz gdy trenował ataki z Pichu na niebie przeleciał jakiś dziwny ptak.Wpatrywali się w niego i rozmawiali.Mówili sobie co najbardziej lubią.
Po tej rozmowie doszli do wniosku że muszą z kimś zawalczyć, żaby się lepiej poznali.Więc wstali i poszli poszukać jakiegoś pokemona obojętnie jakiego.Szli tak aż znaleźli dwie Bidrele.Achilles powiedział Pichu żeby ten zaatakował wdziękiem, a następnie elektro szokiem.Bidrele dostały i odparły akcją.Pichu zrobił unik i zaatakował elektro szokiem po raz kolejny.Bidrele padły, a Achilles zeskanował te dwie Bidrele lecz okazało się że są bardzo słabe.Poszli dalej w poszukiwaniu pokemonów, lecz z krzaków wylaciał jakaś dziewczyna która miała Turtwiga.Nazywała się Patrycja, i się spytała czy by mogła podróżować z Achillesem.Achilles się zgodził i poszli razem na przygodę.Szli tak razem i rozmawiali o sobie Achilles z Patrycją, a Pichu z Turtwigem.Gdy tak szli widzieli wiele pokemonów, lecz Achilles nie chciał z nimi walczyć ponieważ się zakochał w Patrycji.
Co chcesz żeby się przydarzyło w twojej przygodzie:żeby było dużo walk i dużo pokemonów
Twój rywal:Bardzo bym chciał poznać.
Pokemony twojego rywala:Nie wiem
Twój towarzysz:Patrycja
Pokemony twojego towarzysza:Turtwig
Prośby:Żeby było romantycznie.

Offline

 

#27 2011-10-31 18:42:39

Breeze

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2012/076/9/b/pixel_dash_testing___by_shearx-d4t07md.gif

Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 6667

Re: Zapisy

Hmm.. Błędy ortograficzne i interpunkcyjne.. Odrzucone Szukaj u innych.


~ Daisy - Najlepsza Osoba Na Nudę. Dzięki! (Wiesz za co!) ~

Maine KP

Jedno z NAJWAŻNIEJSZYCH wydarzeń na Pokemon Crystal:

Breeze - Dzisiaj 21:12:14 - [ 7000 ChatBox Postów ]

Drodzy użytkownicy Crystala! Oto mój 7000 ChatBox Post! Chcę podziękować: Molin, Yuki, Daroi, Daisy, Gen, Snazz, Reita - Chan, Hik., Ares, Agor, Zaraza i... Izce i Lucy! To dla mnie ważne wydarzenie!


Jak ja kocham życie. A ty, Goście?

Offline

 

#28 2011-11-03 18:47:05

Szaka-Laka

Gość

Re: Zapisy

Imię i nazwisko: Szark Minges
Wiek: 12
Charakter: Jestem zagadkowym i tajemniczym człowiekiem. Ale przy dóżej ilości pokemonów czy innemu niecodziennemu zjawisku jestem nie przewidywalny dla innych.
Główny cel: Jako trener chcę pomagać pokemonom których trenerzy nie mają serca. Napewno też chcę b ludzie nie postrzegali mnie jako człowieka który zachowuję się jak dziewczyna z pokemonami. To po prostu jest współczucie dla braci mniejszych.
Region po którym chcę podróżować: Rodzinny Hoenn
Twoja historia: Urodziłem się i wychowałem w Hoenn a miasto w którym się urodziłem to Pacifidlog Town. Wychowałem się bez rodziców ale z moją babcią która była dobrą i poczciwą staruszką. Gdy miałem 7 lat razem z babcią musieliśmy pojechać do rodziny w innej części regionu. Na statku pewnej nocy wyszedłem z pokoju by obserwować gwiazdy. W tedy ujrzałem jak pewien chłopak katuję swojego pokemona pompkami i przysiadami. Tym pokemonem był Machop który ledwo zipał. Nie chciałem mieszać się w treningi ale pokemon nie miał sił.
-Ej ty! Nie gap się na nasz trening!
Wykrzyczał chłopak który nadal katował pokemona. Ja dałem gwałtowny krok do tyłu przez co potknąłem się i wpadłem do kotłowni. A na domiar złego zatrzasnęły się dzwi. Teraz zostałem sam w ciemnej kotłowni a jedyne światło jakie mogło rozjaśnić mrok to okno które dawało tylko kilka promieni światła gwiazd było przykryte pudełkami. Podskoczyłem i ręką straciłem pudełko. Ale gdy pudełko spadło na ziemię wyskoczyły z ciemności kilka Rattat i zaczeły się do mnie zbliżać. Jeszcze bardziej zagadkowo wyłonił się z mroku Misdreavus i zaatakował Rattaty psycho falą. Po tym ataku Rattaty się wycofały a ja zacząłem się okropnie bać. W tedy Misdreavus choć wydawał się mało niebezpieczny ale znikł w powietrzu po prostu zrobił się niewidzialny i już więcej go nie zobaczyłem. Usłyszałem jak drzwi się otwierają a ja schowałem się za stertą węgla. W tedy marynarz mrukną coś pod nosem i wyszedł zostawiając uchylone drzwi. A ja wyszedłem przez te dzwi i pognałem do swojej kajuty. W tedy szybko zasnełem a snił mi się piękny Misdreavus. Ranek był zwykły, poranna toaleta i gdy zacząłem myć zęby odwróciłem się po szkalnkę z wodą i nagle...Misdreavus był twarzą w twarz ze mną. Z zaskoczenia pokemonem aż podskoczyłem a Misdreavus uśmiechał się. Choć byłem lekko przerażony pokemonem duchem w mojej łazience nie bałem się go zbytnio. Wiedziałem że skoro uratował mnie przed tymi Rattatami nie ma złych zamiarów. Bez wykazywania większych emocji wyszedłem do kuchni a pokemon poleciał za mną. Trochę było to denerwujące wiedząc że chodzi za tobą pokemon duch i nie wierz czego on chce.
-Misdreavus, dlaczego ciągle za mną latasz?
Nie wytrzymałem z ciekawości i tak powiedziałem. Zająłem się smarowaniem masłem kromek chleba gdy usłyszałem nieznaczna odpowiedź.
-Misdreavus,Misdre.
Chyba oznaczało to że brak mu przyjaciół lub że coś chce. Dałem pokemonowi kilka jagódek z ozdobnej misy na stolę. Pokemon chętnie je zjadł i chciał jeść ich więcej. Przez cały rejs zaprzyjaźniłem się z Misdreavususem a moja babcia również polubiła pokemona. Naszym miejscem gdzie przebyliśmy było miasto Sootopolis. Było to piękne miejsce gdzie spotkałem Alice. Była blondynką w czerwonej sukience i fioletowej ścisłej bluzie. Jej pokemonem był Skorupi z którym świetnie się dogadywali. Misdreavus ciągle za mną latał a Skorupi zaprzyjaźnił się bardzo z Misdreavusem. Pewnego dnia spotkaliśmy tego samemu chłopaka który miał Machopa i już śmiał się że mam Misdreavusa bo dla niego to pokemon dla dziewczyn. Nazywał się Mendril i był najgorszą osobą jaką znałem. Tak dochodziły moję 12 urodziny. Babcia zdecydowała że razem z Alice i Misdreavusem popłyniemy statkiem na ląd. W dzień 12 urodzin ruszyliśmy w świat i tak zaczeła się przygoda. Ląd na które przybyliśmy było to miasto Fortree. Tam spotkaliśmy znów mojego rywala z Machopem i jego żartów o mnie.
Co chcesz, żeby przydarzyło się w twojej przygodzie: Chcę trochę scen gdzie mój zagadkowy nastrój dał o sobie znać. Bardzo lubię gdy są walki o tz. starterowe pokemony.
Twój rywal: Mendril Halwy
Pokemony twojego rywala: Machop
Twój towarzysz: Alice Martines
Pokemony twojego towarzysza: Skorupi
Prośby: Chciałbym by w mojej przygodzie były walki o pokemony startery z innymi trenerami.

 

#29 2011-11-03 19:02:08

Breeze

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2012/076/9/b/pixel_dash_testing___by_shearx-d4t07md.gif

Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 6667

Re: Zapisy

Przyjęty!


~ Daisy - Najlepsza Osoba Na Nudę. Dzięki! (Wiesz za co!) ~

Maine KP

Jedno z NAJWAŻNIEJSZYCH wydarzeń na Pokemon Crystal:

Breeze - Dzisiaj 21:12:14 - [ 7000 ChatBox Postów ]

Drodzy użytkownicy Crystala! Oto mój 7000 ChatBox Post! Chcę podziękować: Molin, Yuki, Daroi, Daisy, Gen, Snazz, Reita - Chan, Hik., Ares, Agor, Zaraza i... Izce i Lucy! To dla mnie ważne wydarzenie!


Jak ja kocham życie. A ty, Goście?

Offline

 

#30 2011-11-04 11:37:42

Andrew

http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=trenerl.png&res=medium

Zarejestrowany: 2011-11-02
Posty: 28

Re: Zapisy

Imię i nazwisko: Andrew Hunter
Wiek: 13
Charakter: Miły, przyjazny, opiekuńczy, uparty jak osioł.
Główny cel: Pokonać Tripa w lidze, odnaleźć dziadka.
Region po którym chcę podróżować: Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh i Unova.Najpierw po Unova.
Twoja historia: Andrew pochodzi z Nuvema Town ,tak jak jego przyjaciele Jack i Sam.Jego dzieciństwo było normalne często oglądał z przyjaciółmi walki trenerów ,którzy odwiedzali ich miasto.Więc postanowił też zostać trenerem.Podobne ambicje mieli jego przyjaciele Jack i Sam.Postanowili zostań najlepszymi trenerami pokemonów.Kiedy w końcu dostali swoje pokemony i mieli wyruszyć w podróż, coś się zmieniło.Sam postanowiła zostać koordynatorką, a Jack ,że wyruszy sam.
-Mam nadzieje, że dalej będziemy przyjaciółm, co?
-Jasne, tylko nie spodziewaj się, że będę ci dawał fory w walkach.-I ruszyli w różne strony.

Zafascynowanie Andrew'a pokemonami zaczęło się w dzieciństwie od historii o jego dziadku.Jego dziadek był wspaniałym trenerem nikt nie był w stanie go pokonać.Miał wiele ciekawych przygód.Andrew całe życie brał z niego przykład i chciał być taki jak on.Niestety nigdy nie poznał dziadka, przyszedł moment kiedy przegrał walkę i wtedy się załamał.Odszedł ,żeby trenować pokemony i być znowu najlepszy, nikt nie wie gdzie on jest.A jego wnuk chce go odnaleźć.

Co chcesz, żeby przydarzyło się w twojej przygodzie: Chciałbym , żeby było ciekawie.Żeby łapanie pokemonów nie było zbyt łatwe.Często spotykać Jack'a i z nim walczyć.
Twój rywal: Jack
Pokemony twojego rywala: Sewaddle ,reszta zależy od ciebie.
Twój towarzysz: Samantha ,mówię do niej Sam.
Pokemony twojego towarzysza: Deerling ,reszta zależy od ciebie.
Prośby: Chciałbym złapać Venipede i Litwick, nie chodzi mi ,żeby to były pierwsze pokemony jakie spotkam, ale ogólnie je kiedyś złapać.Wątek miłosny z towarzyszką.

Ostatnio edytowany przez Andrew (2011-11-04 11:38:10)

Offline

 

#31 2011-11-04 14:37:17

Breeze

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2012/076/9/b/pixel_dash_testing___by_shearx-d4t07md.gif

Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 6667

Re: Zapisy

Przyjęty.


~ Daisy - Najlepsza Osoba Na Nudę. Dzięki! (Wiesz za co!) ~

Maine KP

Jedno z NAJWAŻNIEJSZYCH wydarzeń na Pokemon Crystal:

Breeze - Dzisiaj 21:12:14 - [ 7000 ChatBox Postów ]

Drodzy użytkownicy Crystala! Oto mój 7000 ChatBox Post! Chcę podziękować: Molin, Yuki, Daroi, Daisy, Gen, Snazz, Reita - Chan, Hik., Ares, Agor, Zaraza i... Izce i Lucy! To dla mnie ważne wydarzenie!


Jak ja kocham życie. A ty, Goście?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue bielsko biała usuwanie adblue katowice