http://www.pokemon-crystal.aaf.pl

Ktoś wkradł się na moją pocztę, więc kończymy zabawę na tej domenie. Nie myślcie sobie, żę to oznacza koniec Crystala! Po prostu się przeporwadzamy. Tutaj = http://www.pokemon-crystal.aaf.pl

Ogłoszenie

Ktoś wkradł się na moją pocztę, więc kończymy zabawę na tej domenie. Nie myślcie sobie, żę to oznacza koniec Crystala! Po prostu się przeporwadzamy.


http://www.pokemon-crystal.aaf.pl

#1 2012-05-31 23:44:29

Hik.

Gość

Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Jestem taki zły, że będę gnębił Was! Haha! :3
A na serio z nudów sobie poczytałem ostatnie zapisy i podzielę się trochę moimi złośliwymi komentarzami na ten temat. ;3

Na razie wezmę 3 zapisy, czyli 3 ostatnie. ^^
Zaczniemy od tego.
"charakter : miły, czasem szalony, od czasu do czasu szalony, czasami niemiły ."
No tak. Czasem szalony i od czasu do czasu szalony to przecież nie to samo.

"wiek : 12
historia : Dawno, dawno, dawno, bardzo dawno temu gdy Fiks miał tylko 6 lat," gdy po ziemi chodziły dinozaury...


"zaczął się bardzo interesować pokemonami, a także tym, jak się zachowują, czym się żywią, a także tym jak potrafią wyprowadzać ataki ."
Jeśli zaczął się interesować pokemonami to raczej logiczne, że ich anatomią i fizjologią również.

"Obserwował je dzień i noc"
Nie spał w ogóle. Bo po co? Siedział z zapałkami w oczach.

"Siedziała w klatce i robiła to... co robić musiała ."
Czyli co?
Nie odpowiem, nie wypada.

"Fiks badał jej zachowanie, czym się żywi, no i w ogóle to co robiła "
To "no i w ogóle" w historii idealnie pasuje.

"Gdy miał 10 urodziny ciężko zachorował przez co nie mógł wyruszyć w podróż pokemon . Po dwóch latach gdy był już w pełni zdrowy "
Co to była za choroba? "Choroba wściekłych krów".

"charakter startera : Nieco mroczna, cicha, spokojna, zapalona, zawsze gotowa do walki ."
Tak, mhrok to podstawa!

Teraz zapis PokéHardkor'a

"Charakter postaci : Wojowniczy, ambitny, kochający ryzyko. Ma nie równo poukładane pod czaszą "
Gdy się urodził rodzice spuścili go na ziemię, przez co wygląda tak. Na serio ta postać tak wygląda.
Swoją drogą, to nieźle go upuścili. Z jakiej wysokości? Trzech kilometrów? Jak uwierzył, że to był wypadek...
W sumie to spadł z 10 piętra.

"Historia postaci :
Urodził się i żył"

Ałtor tej historii zawarł w niej wszystkie najistotniejsze wydarzenia z życia.

"Charakter startera : Jak u Mike'a"
Starter Mike to idealny pokemonowy odpowiednik swojego właściciela. Ma identyczny charakter... Ciekawe czy są rozwinięci na tym samym poziomie.

W sumie to ładny zapis, ale jedna rzecz mi się nie podoba.

"Yuzuki to wyluzowana dziewczyna, której zależy aby jej życie było jak film, Dramatyczne, lecz Romantyczne, komediowe, lecz edukacyjne."
Niezdecydowana kobieto! Zdecyduj się na to, czy piszesz z dużej litery coś, czy z małej!

Potem sobie poprzeglądam inne zapisy. ;3 A wtedy pokaże Wam błędy logiczne w nich zawarte. A teraz krótka informacja: Różowy to kolor Hika, a ten kolor jest Ayumu.
Mam nadzieje, że nikt się nie pogniewa [oprócz mnie i Ayumu, biedni ludzie, którzy znoszą Wasze błędy] i po prostu zauważycie, że niektóre błędy jakie strzelacie są głupie. :3 Mam nadzieje, że miło się czytało, a nawet jeśli nie... To lepiej. xD

Ostatnio edytowany przez Hik. (2012-05-31 23:57:58)

 

#2 2012-06-01 12:21:52

 SZATAN6

http://i.imgur.com/Y3zCA.png

23943452
Skąd: Equestria
Zarejestrowany: 2011-05-01
Posty: 666

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Będziecie jeszcze oceniali odpisy w przygodach i np. w walkach z liderami? Jeśli tak, to będę ten temat często czytał... dopóki nie ocenicie źle mojego odpisu czy cuś

Offline

 

#3 2012-06-01 12:55:49

 PokéHardkor

http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=trenerl.png&res=medium

Skąd: Pallet Town
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 31

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

to za to mnie nie przyjąłeś... Ale

Hik napisał:

"Historia
postaci :
Urodził się i żył"

to z KP, a nie z zapisów... Drugie:

Hik napisał:

"Charakter
startera : Jak u
Mike'a"

Nie słyszałeś o sobowtórach??? 3: Wygląd był na szybko szukany (nie słyszał ktoś o MineCrafcie...) 4:

Hik napisał:

Ałtor

Strażnik poprawnej polszczyzny też popełnia błędy...


Everyday i'm shuffling! LMFAO RULEZ! My Hero Card

Offline

 

#4 2012-06-01 14:28:43

Hik.

Gość

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Zaraza, nie wiem. ;3 Na razie z Ayumu męczymy zapisy w "wybór startera". ^ ^ Dzisiaj postaramy się pomęczyć 25 stronę. Ale jak masz coś ciekawego to podrzuć na PW, chętnie wyłapiemy te genialne błędy.

to za to mnie nie przyjąłeś... Ale

Nie przyjąłem Cię, bo było kijowe. ;3 Wtedy Twojej KP nie czytałem.

to z KP, a nie z zapisów...

W robieniu KP piszesz zapis. Nigdzie nie wiedzę problemu. ;3

Nie słyszałeś o sobowtórach??? 3: Wygląd był na szybko szukany (nie słyszał ktoś o MineCrafcie...)

Jestem złośliwy, wiem, skąd masz wygląd, ale to nie zmienia faktu, że jestem złośliwy. Pasowało mi to. Bo co rozumiesz przez stwierdzenie, że "ktoś ma nierówno pod sufitem". Wyraża się to wprost.
Sobowtórach? Wśród pokemonów? Przesadzasz. ;3

Strażnik poprawnej polszczyzny też popełnia błędy...

Tak, popełnia. Ale to był błąd celowy.

PLUS napisał:

2. Kim jest Ałtorka?

Jest to istota płci (zazwyczaj) żeńskiej, pisząca blogaska (najczęściej na portalu Onet.pl) i najbardziej na świecie pożądająca komciuff. Blogasek (nie mylić z blogiem) mieni się na ogół migoczącymi, skaczącymi i różowymi gifami oraz tysiącem emotkinek. Może też być utrzymany w stylistyce mhroocznej* i wtedy znajdziemy na nim czerń, krzyże, krew itp. Treść blogaska dotyczy zazwyczaj podbojów miłosnych dokonywanych przez wyidealizowane alter ego Ałtorki (tzw. Mary Sue, patrz niżej) w świecie Harrego Pottera, Władcy Pierścieni, trylogii Piraci z Karaibów, osławionej „sagi” Stephenie Meyer, a także wśród modnych aktualnie „gwiazdeczek” popkultury pokroju Tokio Hotel, Jonas Brothers czy też Miley Cyrus – oraz innych równie fascynujących spraw. Ałtorka żywi się tzw. komciami (zwanymi w archaicznej polszczyźnie komentarzami), przez co wydaje się zmuszona do szantażowania czytelników o pozostawianie coraz większej ilości tychże pod kolejnymi notkami. W swej wielkości uważa, że zasady poprawnej polszczyzny jej nie do tyczą, więc je wyniośle ignoruje. W blogasku nie uświadczy się też logiki, sensu ani zgodności z dziełem kanonicznym. Jest za to mnóstwo Mary Sue.

Jesteś facetem - dlatego napisałem aŁtor, a nie aŁtorka/aŁtoreczka. ;3

Ostatnio edytowany przez Hik. (2012-06-01 14:30:44)

 

#5 2012-06-01 14:32:37

Reita-chan

The little *big!* parafreak

Skąd: Parafreak land
Zarejestrowany: 2011-10-29
Posty: 216

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

PH - jakbyś nie zauważył, to słowo "Ałtor" jest specjalnie źle napisane. Wspaniały urok Hika. ^-^ Doskonale wiesz, że ja kocham te Twoje komentarze. XD


http://img545.imageshack.us/img545/5923/reied.png

Offline

 

#6 2012-06-01 14:51:23

 PokéHardkor

http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=trenerl.png&res=medium

Skąd: Pallet Town
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 31

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

... Serio jesteś złośliwy ... Poza tym, nie jestem osobą w stylu ,, AlE tO pBf JeSt SłIiIiIiTaShNe <333 **" lub ,, Jestem mhroczny. Życie jest do kitu.. Ide sie pociąć Gillettem" Poza tym, mam to w głebokim poważaniu - są inni MG


Everyday i'm shuffling! LMFAO RULEZ! My Hero Card

Offline

 

#7 2012-06-01 15:01:21

Hik.

Gość

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Doskonale wiesz, że ja kocham te Twoje komentarze. XD

Tak, wiem. Co po chwile mi to przypominasz.

... Serio jesteś złośliwy ...

Nie no. SERIO?!

Poza tym, nie jestem osobą w stylu ,, AlE tO pBf JeSt SłIiIiIiTaShNe <333 **" lub ,, Jestem mhroczny. Życie jest do kitu.. Ide sie pociąć Gillettem"

Nie twierdze, że jesteś. Jednak - są różne typy aŁtorów. ;3 Te dwa to tak głównie.

Poza tym, mam to w głebokim poważaniu - są inni MG

Są inni? No to?
Gdybyś miał to w poważaniu - nie pisałbyś tutaj.

A już dzisiaj kolejna odsłona~

 

#8 2012-06-01 15:11:07

 PokéHardkor

http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=trenerl.png&res=medium

Skąd: Pallet Town
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 31

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Hik napisał:

Nie no. SERIO?!

TAAAAAAK!


Everyday i'm shuffling! LMFAO RULEZ! My Hero Card

Offline

 

#9 2012-06-01 15:29:46

Hik.

Gość

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Tych emotek koło siebie jest za dużo - to pewnie szyfr! : O
Nie spamuj już.

 

#10 2012-06-01 15:38:04

 PokéHardkor

http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=trenerl.png&res=medium

Skąd: Pallet Town
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 31

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Hik. napisał:

Tych emotek koło siebie jest za dużo - to pewnie szyfr! : O
Nie spamuj już.

Dobrze Mamo, umyję zęby.


Everyday i'm shuffling! LMFAO RULEZ! My Hero Card

Offline

 

#11 2012-06-01 15:52:09

Hik.

Gość

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Offtopujesz. Chcesz dostać bana dyscyplinarnego, tak dla przykładu? Robisz mi śmietnik z tematu.

 

#12 2012-06-01 15:56:33

 PokéHardkor

http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=trenerl.png&res=medium

Skąd: Pallet Town
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 31

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

ok, już stop


Everyday i'm shuffling! LMFAO RULEZ! My Hero Card

Offline

 

#13 2012-06-01 17:56:42

Hik.

Gość

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Zapisy ze strony 25~


Nie będziemy dawać linków. Damy link tylko do strony 25, a będziemy pisać kogo to zapis. Będzie prościej. O, tu jest strona 25.
Miłego czytania. ^ ^

Zapis - Brock11.

"Wygląd : Shirosama Igarashi jest chłopcem, ubranym w luźne ciuchy."
Ten przecinek jest kluczem.
Kluczem to jest raczej informacja, że jest chłopcem. Jakbyśmy tego nie wiedzieli.

"Jego oczy są niebieskiego koloru, i bardzo spostrzegawcze."
Dobra. A czasownik w drugim zdaniu kto zjadł?

"Plecak na plecach, roztrzepane włosy to jego znaki rozpoznawcze."
No jedyny w swoim rodzaju.
Jedyny i niepowtarzalny.

"Jednym słowem, zadbany młody chłopak, który jest pewny siebie, co do swojej dalszej przyszłości."
Tak, jednym zdaniem.

"Charakter postaci : Shirosama pochodzi z Japonii. Ma 15 lat i rozpoczyna swoją przygodę w świecie pokemon. Mieszka w małej wiosce, wraz ze swoimi rodzicami, i młodszym bratem Saito."
A co to ma wspólnego z charakterem?
Bo samo "ma x lat" uzasadnia połowę zachowań większości postaci.

"Jak każdy młody chłopiec ma swoje marzenia."
Starsi chłopcy i dziewczyny albo nie mają marzeń w ogóle, albo przywłaszczają sobie cudze.
Młodsze dziewczyny też nie mają marzeń, tylko młodsi chłopcy je mają.

"Jego postawa wobec innych ludzi jest więcej niż dobra!"
Jest niezwykła!

"Jak już pisałem w mej karty postaci"
Odmiana rzeczowników w tamtym czasie nie obowiązywała.

"Shirosama pochodzi z Japonii."
Powtarzasz się.
Oj no, bo to jest istotna informacja. A Ty mogłeś nie zauważyć poprzednim razem.

"Były wzloty i upadki, ale jego życie jest bardzo ciekawe."
Chciałem to skomentować, ale nie umiem. Zwłaszcza, że historia ma kilka linijek. I gdzie to ciekawe życie?
Ale te wzloty i upadki to tak dosłownie czy w przenośni?

"Teraz chłopiec ma 15 lat ^^ i właśnie spełnia swoje marzenia!"
Co niby ma oznaczać ta emotka w środku tekstu?
To są dwa daszki. Metafora jakaś pewnie, jak dwa domy symbolizujące dwa światy, między którymi rozdarty jest bohater...

"Charakter startera : Czasami bardzo miły, a czasami bardzo groźny. Jeśli się zdenerwuje, zieje ogniem. Ten pokemon Jego charakter jest podobny do mojego charakteru."
Ma charakter podobny do Twojego. A więc też mieszka w Japonii i ma 15 lat?

Zapis - Bore

"Charakter postaci : Miły, spokojny ale czasem wybuchowy:DD."
Wybuchowy niczym bomba nuklearna.
Przecinek bał się pokazać w tym zdaniu, rozumiemy go.

Bella jest dobra i miła, ale jak jest zła, to potrafi być zła i niemiła.

"Historia postaci : Natsu w wieku 14 lat wdał się w bójkę z geodudem."
Nie tak się to odmienia - mniejsza.
Dziecko walczące z pokemonem ma dość nikłe szanse na przeżycie.

Z drugiej strony, jak to dziecko jakimś cudem przeżyło czternaście lat, to może jednak jakieś szanse ma.

"Niestety nie pamięta co się działo przed wybudzeniem. (Mówiąc prościej nie chce mi się nic wymyślać.D)"
Szanuje szczerość, rly.

"Charakter startera : Odważny ale też opanowany."
Spójnik "ale" idealnie tu pasuje.
To brzmi jakby odważna osoba zawsze była przy tym roztrzepana.


Zapis - Misty.

"Charakter postaci:Miła, sprytna i lubi walczyć, lecz wie, że za przyjaciół warto jest oddać życie. "
No bo te dwie rzeczy to się generalnie wykluczają.

"Historia postaci:Lucy była zwykłą dziewczyną, lecz pewnego dnia dowiedziała się o śmierci mamy", co uaktywniło uśpione w niej supermoce.
Niektórzy takie informacje przeżywają płacząc, a inni nabierają przy tym super mocy.

"W wieku 14 lat została przygarnięta przez pewną osobę, nie znała jej imienia lecz dała jej dach nad głową w zamian za pieniądze. W wieku lat 15 wyruszyła w swą pierwszą podróż pokemon..."
Ja serio nie chcę być czepialska, ale skąd czternastolatka, która uciekła z domu i najwyraźniej zerwała kontakty z ojcem, miała pieniądze na płacenie jakiemuś podejrzanemu typowi za wynajem mieszkania?

"Charakter startera: Ralts zawsze była miła dla ludzi, lecz to ją zmieniło gdy jej ostatni właściciel źle go wychowyał. Bił go za każdą porażkę, i nigdy jej nie przytulił czy powiedział ciepłego i miłego słowa. Gdy przegrał walkę w 1 sali to trener ją zbiczował i porzucił."
Ralts-transwestyta, tego jeszcze nie było.
Do tego lubiła BDSM skoro się nie zbuntowała.

Zapis - Ayumu
"(...) ojciec – policjant – polował na przestępców maści wszelakiej, od członków zorganizowanych grup, takich jak Team Rocket, po pracujących samodzielnie kłusowników."
Biegał za nimi z wiatrówką i zastawiał sidła w lesie.
A czasem nawet bawił się z nimi w podchody.

Zapis - Kyoraku.

"Trudno jest go wyprowadzić z równowagi, ale jeśli komuś się to uda, poniesie poważne konsekwencje z tym związane."
Będzie musiał zatańczyć z nim limbo. Albo co gorsza - kaczuchy! : O
Będzie leżeć krzyżem przez czterdzieści dni i nocy.

"Panie policjantki przekazały Rowana i Rena pod opiekę sióstr Joy, które przed momentem przyjechały"
A siostry Joy to przypadkiem nie były od leczenia Pokemonów? Chociaż w sumie Rowan i Pokemon to jedno i to samo.

"W nocy Kyoraku potajemnie wślizgnął się do opustoszałego laboratorium. Zabrał potajemnie najnowszego Pokedexa i kasetkę z Pokeballami (im większy skład tym lepiej). Z „zakładowej” stołówki zgarnął potajemnie trochę suchego prowiantu, a z jednej z laboratoryjnych lodówek worek potajemnej karmy dla Pokemonów."

Zapis - Mizu.
"Przeżyła tylko ona i jej brat. 12-latki byli przerażeni myślą, że będą musieli mieszkać w domu dziecka lub u wrednej babci, która na nic im nie pozwalała."
A z nią co się stało? I kim był ten drugi chłopiec?
A co z tą babcią nie tak?
Pewnie katolka.

"Wyszli z samochodu i uciekli w głąb lasu. Mizuki cały czas płakała, a brat pocieszał ją, chociaż sam był bardzo zdenerwowany."
Zaraz zaraz. Ja wiem, że to szok po wypadku i tak dalej, ale pomocy do rodziców wezwać to nie łaska? D:
Po co? Chcieli pokazać jacy są samodzielni.

"Biegnąc przez ciemny las, chłopiec żałował, że nie zadzwonił po pogotowie."
Ale tak się rozpędził, że nie sposób było wyhamować i zawrócić.
Pewnie miał glany na nogach.

"- Uf, jak dobrze, że żyjesz. - odpowiedział miło chłopiec. - Zemdlałaś, więc zaniosłem cię do centrum pokemon. Siostra Joy bez problemów cię wyleczyła. "
Dziecko czy Pokemon, większej różnicy nie ma.
Na jedno wyjdzie.

"Razem zbudowaliśmy duży domek na drzewie, gdzieś w głębi lasu. "
Przy tym pokonaliśmy prawa fizyki, że duży domek nie spadł na ziemię.

"Rozmawiali o jakiejś tajnej organizacji, która chciała najzwyczajniej w świecie ich zabić. Nie usłyszałem całej rozmowy, więc nie wiem jaki jest cel tych złych ludzi. "
Jaki cel? No nie wiem. Nie wymienił go prędzej? Nie było to przypadkiem - zabić rodziców Mizuki i jej brata?

"Musimy uciekać. Widziałem za dużo podczas wypadku i z pewnością będą chcieli zabić i mnie. "
Jakby chcieli to zrobić - zrobili to już w ciągu tych 3 lat, nie?

"Nasi rodzice nie żyją tylko dlatego, że jakiejś idiotycznej organizacji zachciało się zmieść ich ze świata."
Wina zawsze leży po obu stronach. Musieli mieć powód. =-=

"Bałam się o swojego przyjaciela"
A co się stało z bratem?

Zapis - crossmoto1

"Historia postaci :Ryo całe życie był samotny, jego rodzice zmarli gdy miał 8 lat. Chociaż i tak za nimi nie tęsknił. Musiał sobie radzić. W wieku 10 lat poszedł do pracy. 2 lata później sprzedał rodzinny dom i zaczął podróżować z miasta do miasta. Wiedział dużo o pokemonach. Spotykał ich wiele, tak jak trenerów. Postanowił zacząć podróżować z pokemonem. W wieku 14 lat zaczęło spełniać się jego największe marzenie.     "
A  co się stało z odpowiednimi służbami? 10 latek szlajający się po świecie?
A do tego 10 latek, który pracuje? Nikt niczego nie podejrzewał?
Nawet podczas sprzedaży?!

Dwunastolatek, który sprzedaje dom - to jest dopiero podejrzane

I na tym zakończymy. ^ ^ Błędów u Wakizashi poszukamy jutro albo po jutrze~
Przypominam to kolor Hika, a to kolor Ayumu.
Jakieś zażalenia?

Ostatnio edytowany przez Hik. (2012-06-01 18:07:36)

 

#14 2012-06-01 18:56:35

 JEZUS

http://i282.photobucket.com/albums/kk253/Quizler/Sprites%20and%20Stuff/pinkiesprite.png

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 9809633
WWW

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Fajnie
Dobrze jest się odprężyć z fotelu i poczytać ten temat. Ja mam prośbę do mości Hika. Jeśli możesz to proszę, żebyś zmienił przynajmniej odrobinkę kolor jakim piszesz, bo u mnie słabo się odróżnia. Ale jak nie to spoko.

Offline

 

#15 2012-06-01 19:06:55

 Snazzy

http://desmond.imageshack.us/Himg266/scaled.php?server=266&filename=koor.png&res=medium

5543089
Skąd: Sz-n
Zarejestrowany: 2011-06-01
Posty: 666
WWW

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Dziękuję za sporą dawkę śmiechu :] Róbcie tak dalej


http://i52.tinypic.com/fkse3o.png
http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2012/131/4/f/mars_caramelldansen_by_vanessagiratina-d4zcpu4.gif
Caramelldansen prowadzi do KP ^^

Offline

 

#16 2012-06-01 19:53:34

KRÓLIK SZATANA

http://i.imgur.com/7PjEk.png

Skąd: we mnie ochota na kota?
Zarejestrowany: 2011-08-09
Posty: 666
Starter: akt. Jolteon

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Aha, okej... fajnie, że nawet adminka nie reaguje gdy jest łamany regulamin o.O.
1.2 Szanujemy innych użytkowników.
Myślę, że naśmiewanie się lub komentowanie czyiś prac specjalnie aby wyszli na głupków jest brakiem szacunku x.x. Co do samej pracy to było fajnie do Mizu, bo ją zjechaliście na siłę i bardziej ośmieszyliście siebie niż ją. Zrobiliście z siebie debili tym, że to wy nie zrozumieliście pewnych rzeczy, a byliście przekonani, że to ona źle napisała C:. Radzę wam trzy razy sprawdzić w następnych pracach czy sami nie robicie siebie na debili (chyba, że nimi jesteście x.x), lub po prostu usunąć ten wątek bo tak jak mówię jest to brak szacunku C:.

Mogę się założyć, że teraz zjedziecie którąś z moich prac aby się "odegrać", ale mi to nie przeszkadza C:.

EDIT: Tak teraz sobie czytałem regulamin i znalazłem jeden punkt, który też pasuje do was, robiących analizy zapisów ^^. 1.13 Myślimy nad tym co robimy.

Ostatnio edytowany przez Agor (2012-06-01 20:12:23)



http://desmond.imageshack.us/Himg809/scaled.php?server=809&filename=agor1.png&res=landing
                                             ~ KP | Box | Bank | Stragan ~       ~ Sygnaturka by Molin; Avatar by Mizu

" And there's nothing wrong with me.
This is how I'm supposed to be.
In a land of make belive,
that don't belive in me. "
                                                         ~ Green Day - Jesus of Suburbia

Offline

 

#17 2012-06-01 20:03:27

 Mizu

Aye! :3

36935824
Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 666
Starter: Treecko

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Pff, mnie tam tu nic nie bawi. Nie obraziłeś mnie, lecz szczerze mówiąc zirytowałeś. Znany jesteś z tego, że udajesz niezwykle mądrego i zbuntowanego nastolatka. Okey, rób tak dalej, nie bronię ci, ale nie zdziw się, jak ludzie wkrótce cię znienawidzą. Nie każdemu odpowiada takie zachowanie. Wybacz, ale historię pisałam na szybko i nie myślałam, że ktoś będzie zwracał uwagę na drobne błędy. Nie chciało mi się wdrążać w treść, gdyż to nie jest wysokopoziomowe forum i prawie każdy MG zaakceptowałby taką historię. Poza tym jako zwykły gracz nie powinieneś zwracać mi takich uwag w tak chamski sposób. Gdyby zrobił to MG, to spoko, jakoś bym to przeżyła, ale ty po prostu się wygłupiłeś i tyle. x3


Lubię kiedy wokół muzyka gra,
kiedy wszyscy śpiewają na na na.

http://i.imgur.com/hxDXJ.png
Lubię kiedy w tańcu wiruje świat
niech porywa nas rytm na na na na na.

Offline

 

#18 2012-06-01 20:08:03

 PokéHardkor

http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=trenerl.png&res=medium

Skąd: Pallet Town
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 31

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

święte słowa Mizu


Everyday i'm shuffling! LMFAO RULEZ! My Hero Card

Offline

 

#19 2012-06-01 20:27:54

Hik.

Gość

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

Myślę, że naśmiewanie się lub komentowanie czyiś prac specjalnie aby wyszli na głupków jest brakiem szacunku x.x.

Nie robimy z nikogo głupków. O.o" Jeszcze przecież pisałem na początku, aby nie brać tego do siebie. Po prostu wskazujemy głupie momenty.

Co do samej pracy to było fajnie do Mizu, bo ją zjechaliście na siłę i bardziej ośmieszyliście siebie niż ją.

Czemu bronisz TYLKO Mizu, a reszty użytkowników już nie?
Nie zjechaliśmy jej nigdzie na siłę. Chyba, że tak się utożsamia z tą postacią. =-=

robiliście z siebie debili tym, że to wy nie zrozumieliście pewnych rzeczy, a byliście przekonani, że to ona źle napisała C:.

Tak, na pewno jest sens w tym, że ktoś żałuje, że nie zadzwonił po pogotowie, zamiast po prostu zawrócić. No i ten sens w dużym domku na drzewie. Prawa fizyki wyjechały na wakacje.

Radzę wam trzy razy sprawdzić w następnych pracach czy sami nie robicie siebie na debili (chyba, że nimi jesteście x.x), lub po prostu usunąć ten wątek bo tak jak mówię jest to brak szacunku C:.

Jak napiszesz to poprawnie to pogadamy, ok? Skoro uważasz, że JA się mylę to pokaż mi to. Udowodnij, że to Ty masz racje, a nie ja.

Mogę się założyć, że teraz zjedziecie którąś z moich prac aby się "odegrać", ale mi to nie przeszkadza C:.

Zakładaj się, zakładaj.
Jakbym miał się na każdym odgrywać to by mi życia na to zbrakło.

Pff, mnie tam tu nic nie bawi. Nie obraziłeś mnie, lecz szczerze mówiąc zirytowałeś.

Biedna zirytowana Mizu. :< Pokazali jej, że pomyliła się i zacznie tupać nóżkami. A kiedy walniesz focha? :<

Znany jesteś z tego, że udajesz niezwykle mądrego i zbuntowanego nastolatka.

Nikogo nie udaję. Nawet nie twierdzę, że jestem mądry czy zbuntowany. =-= Po prostu mam kompleks wyższości i uważam Was za bandę dzieciaków z brakiem dystansu do siebie.

Okey, rób tak dalej, nie bronię ci, ale nie zdziw się, jak ludzie wkrótce cię znienawidzą. Nie każdemu odpowiada takie zachowanie.

Będę robił tak dalej - ale uwierz mi, lepszej to z Ciebie nie zrobi.
Znienawidzą? Już mnie niektórzy nienawidzą. =-= Tak jakby każdy miał mnie kochać.
"Och, kochajmy się! Z powodu tego, że Cię kocham nie poprawię Twoich debilnych błędów, bo nie chce abyś się uraziła!"
Tak, jak Miro to kiedyś mi napisała... Zresztą nieważne.

Wybacz, ale historię pisałam na szybko i nie myślałam, że ktoś będzie zwracał uwagę na drobne błędy.

No bo jakbyś pisała powoli to by nie było błędów, przecież każdy to wie.
Ale to takie ałtoreczkowe tłumaczenie.

Nie chciało mi się wdrążać w treść, gdyż to nie jest wysokopoziomowe forum i prawie każdy MG zaakceptowałby taką historię.

I nigdy wysokopoziomowe nie będzie jeśli będziecie mieli do jasnej anielki mieli takie podejście. =-=

Poza tym jako zwykły gracz nie powinieneś zwracać mi takich uwag w tak chamski sposób. Gdyby zrobił to MG, to spoko, jakoś bym to przeżyła, ale ty po prostu się wygłupiłeś i tyle. x3

Tak, bo... Mizu nigdy się nie myli, zawsze ma racje. Ona nigdy się nie wygłupia, tak o sobie raz usunęła KP, tak o jest tylko wybuchowa niczym bomba nuklearna z zapisu Bore, tak, tak, masz racje, popełniłem straszliwy błąd pokazując Ci drobne błędy, abyś kształtowała swój język, tak, moja wina.
Jestem MG. o.O" I będę się czepiał, ot. Do sądu mnie podajcie, najwyżej dostanę bana, straszliwie się przejmę.

Pierwszy post w tym temacie (Hik) napisał:

Mam nadzieje, że nikt się nie pogniewa [oprócz mnie i Ayumu, biedni ludzie, którzy znoszą Wasze błędy] i po prostu zauważycie, że niektóre błędy jakie strzelacie są głupie. :3

Ostatnio edytowany przez Hik. (2012-06-01 20:33:08)

 

#20 2012-06-01 20:39:28

 PokéHardkor

http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=trenerl.png&res=medium

Skąd: Pallet Town
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 31

Re: Złośliwość Hika i jego epickie problemy - błędy rodem z zapisów.

No i ten sens w dużym
domku na drzewie. Prawa fizyki
wyjechały na wakacje.

Duży to pojęcie względne...


Everyday i'm shuffling! LMFAO RULEZ! My Hero Card

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Аэропорт-Кишинев hotels-world