http://www.pokemon-crystal.aaf.pl

Ktoś wkradł się na moją pocztę, więc kończymy zabawę na tej domenie. Nie myślcie sobie, żę to oznacza koniec Crystala! Po prostu się przeporwadzamy. Tutaj = http://www.pokemon-crystal.aaf.pl

Ogłoszenie

Ktoś wkradł się na moją pocztę, więc kończymy zabawę na tej domenie. Nie myślcie sobie, żę to oznacza koniec Crystala! Po prostu się przeporwadzamy.


http://www.pokemon-crystal.aaf.pl

  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

#81 2011-09-09 16:27:27

 JEZUS

http://i282.photobucket.com/albums/kk253/Quizler/Sprites%20and%20Stuff/pinkiesprite.png

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 9809633
WWW

Re: Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

Oto taktyki KaRaptora i Itaschi:
KaRaptor
Nadeszła pora decyzji i opanowania mojej dotychczasowej strategii. Skończyła się właśnie druga bitwa ćwierćfinałowa w aktualnych pokazach. Po chwili prowadząca wołała na scenę dwoje młodych uczestników. Jednym z nich byłem JA, a drugim moja przeciwniczka - Itaschi. Bardzo się denerwowałem, ale to w końcu normalne.Sędziowie ogłosili początek bitwy, zegar wskazywał pięć minut. Zaczynamy! Przybrałem moją pozycje do wyrzutu pokeballa i ... Rzuciłem go wołając na scenę mojego trawiastego partnera, Leafeona. Rywalka wystawiła do walki ognistego pokemona - Infernapa. Bardzo się przestraszyłem, gdyż ten pokemon ma przewagę typu nad moim Leafeonem. Ale w końcu nie samą przewagą typów się wygrywa. Czas było przypuścić atak!
-Leafeon, wspomóżmy się aby jego ataki były mniej skuteczne. Użyj Tańca Deszczu! - wydałem komendę.
Leafeon zaczął wykonywać spektakularne obroty po czym w stronę otwartego nieba wzniosła się kula wodnej energii. Po chwili zaczęło się chmurzyć, aż ... Zaczął padać deszcz!
-Świetnie Leafeon! Teraz, unieruchom go przy pomocy Trawiastego Węzła, a następnie skocz i zaatakuj Burzą Liści z powietrza używając do tego szybkich obrotów!
Trawiasty lisek wykonał posłusznie moje polecenia. Skupiając się i wyzwalając moc trawy, uwięził ognistą małpę w potrzasku. To była jego szansa na atak! Leafeon skoczył wysoko nad przeciwnika i zaczął skupiać całą swą trawiastą siłę. Wiedział co ma zrobić aby atak był skuteczny a zarówno piękny co się bardziej liczyło w etapie walk.
-Leafeon, unikaj wszystkich ataków jakie wykona przeciwnik! A teraz zatruj go za pomocą Toksyn, następnie otocz go używając Podwójnego Zespołu!
Pokemon ma zamiar unikać każdego potężnego ruchu swojego przeciwnika. Wycelował w jego kierunku silny promień trujących toksyn, które wywołają u niego efekt Otrucia. Następnie powoli zaczęliśmy realizować naszą strategie. Leafeon wykonał 3 polecenie. Zaczął Otaczać Infernape przy użyciu Podwójnego Zespołu. Prawdopodobnie przeciwniczka każe swojemu pokemonowi przeszkodzić mi w skołowaniu go. Być może mieć racje ... Pokemon lis otaczając swojego przeciwnika zaczął wirować. Czekał na dalsze komendy.
-Perfekcyjnie! O to właśnie chodziło! Teraz użyj Ochrony i zablokuj każdy atak Infernape! Następnie w ochronnej bańce zacznij używać swojej Aromaterapii!
Właśnie wcielałem swoją strategie w życie. Aromaterapia w turkusowej bańce wytworzonej dzięki użyciu Ochrony dały efekt Zielonej Racy spadającej z nieba. Publiczność aż szalała z zachwytu. Nasza ciężka praca nie poszła na marne!
-Świetnie! Teraz rozbij tą bańce od środka za pomocą Magicznych Liści, następnie wyceluj je wraz ze błyskiem Aromaterapii w stronę przeciwnika!
Posłuchał poleceń, i zaczął je realizować. Gdy spadał na ziemie w ochronnej rozbłyskającym zielonym światłem bańce, przebił ją strzelając w Infernape błyszczącym Magicznym Liściem. Efekt był powalający. Nadszedł czas na kolejną część strategii.
-Użyj Tańca Mieczy i wzmocnij nim swój Atak. W razie wypadku użyj naszej tajnej borni - Ostatniego Ratunku i spróbuj wyrównać szansę, ale tylko w ostateczności! Teraz uniemożliwiaj ruch Infernapowi za pomocą Trawiastego Węzła!
Liść na głowie Leafeona i jego ogon zaczęły rozbłyskać białym światłem, co oznaczało że Taniec Mieczy został uaktywniony. Pokemon prawdopodobnie nie miał potrzeby użycia ostatecznego ataku, i związał  przeciwnika swoim Trawiastym Węzłem.
-Super! Teraz otumań go Trawiastą Melodią i wyceluj Hiper Promieniem!
Podjełem radykalne środki i powoli kończyłem moją strategie. Czas aby szczęka opadła mojej rywalce!
-Teraz zwiększamy tępo tego pojedynku! Szybki Atak a następnie zdezorientuj go Podwójnym Zespołem! Skacz i użyj Kuli Energi. Rozpędź ją za pomocą Stalowego Ogona! Gdy będziesz spadać na ziemie, leć w kierunku Infernape i obracaj się używając Liściastego Ostrza! Gdy to zrobisz ponownie zwiąż go Trawiastym Węzłem i zacznij się kręcić. Przygotuj się! Użyj Giga Odpływu i wyssij z przeciwnika dostarczającą ilość energii. Musimy zyskać na czasie, zakryj jego widoczność przy pomocy Ataku Piaskiem! Następnie skocz i znienacka zaatakuj Burzą Liści z połączeniem Magicznego Liścia. Stwórz barierę z Magicznej Burzy, która uniemożliwi Infernapowi ruch i atakowanie nas!
Pokemon dezorientował przeciwnika swoim tempem. Skok i użycie Kuli Energii w celu odwrócenia uwagi i zaatakowanie Liściastym Ostrzem było świetnym pomysłem! Nawet nie było mowy o jakimkolwiek uniku bądź zablokowaniu. Związanie ognistej małpy przy pomocy Trawiastego Węzła nie było najgorszym pomysłem. Na szczęście przeciwnik był w potrzasku Magicznej Burzy, co dawało nam udane efekty. A do tego wszystkiego Toksyny osłabiały pokemona rywalki! Czas było kontynuować tą wyśmienitą strategię. Na moje szczęście deszcz nie przestawał padać.
-Leafeon, wykorzystaj mokrą scenę i użyj Szybkiego Ataku. Arena jest śliska więc pośliźnij się do przeciwnika i zaatakuj Usypiającym Proszkiem! Następnie użyj Ochrony i broń się nadal przed każdymi atakami wrogiego Infernape! Następnie ulecz i wzmocnij swoje siły przy użyciu Aromaterapii i Tańca Mieczy. Użyj potem Ostrego liścia i przebij nimi bańkę po czym wyceluj w Infernape. Gdy będą w locie zasłoń mu widok Atakiem Piasku i następnie wykorzystaj jego chwilę nie czujności i wykończ to Liściastym Ostrzem! Nie zapomnij, że jest ślisko!
Scena była bardzo śliska i dodała niezłego poślizgu dla Szybkiego Ataku co dało olśniewające i niepowtarzalne użycie Usypiającego Proszku. Pokemon ślizgał się oddając w tym piękno swojego kremowego futerka. Ochrona dawała wyrównujące szanse dla obojga pokemonów. Jednakże użycie jej i przebicie Ostrym liściem dało oszołamiający efekt. Drobinki bańki Ochrony spadały z nieba i połyskiwały wśród szybujących z ogromną prędkością Ostrymi Liśćmi. To musiało odjąć przeciwniczce masę punktów! Już zbliżał się koniec walki w czasie. Musiałem to wykorzystać i działać na całego!
-Cóż, pada deszcz. Czas to zmienić! Leafeon użyj Słonecznego Dnia a potem zwiąż Infernape Trawiastym Węzłem. Następnie skocz i zbierz energie i przygotuj się do ... Użyj Słonecznego Promienia! Teraz! Gdy go zrobisz, dodaj do tego Burze Liści, i spraw by Promień Słońca otaczała Burza Liści w postaci spiralnej  kolumny. Następnie wzmocnij się Syntezą, używając pełnej mocy słonecznych promieni. Pokaż wszystkim swoją moc i zakończ to Magiczną Burzą!
Pokemon zamienił ulewę w promieniste słońce połyskujące wśród białych colonimbusów. Białe, migoczące światełka zaczeły otaczać jego ciało. Pokemon związał Infernape trawiastymi linami i zaczął się przygotowywać do ostatecznego ataku, którego był gotów dziś użyć. Tak, to Słoneczny Promień! Wystrzelił potężnym lekko żółtą wiązką słonecznej energii w ognistą małpkę, po czym oberwała dodatkowo Magicznym Liściem połączonym z Burzą Liści.
Dong! Czas się skończył. Patrze na wynik ?_?

Itaschi
Słysząc, jak prezenter wyczytał moje imię, wzięłam głęboki wdech. Mocno trzymając PokeBalla w ręku wbiegłam z uśmiechem na twarzy na salę, wesoło machając do publiczności, jak i sędziów. Nie zwlekając ani chwili dłużej podrzuciłam Balla, mówiąc dość cicho:
- Infernape, pokaż się! Czas na nasze przedstawienie - zza osłony światła pojawił się Infernape, silny, odważny, zdecydowanie pewny siebie, z lekkim uśmiechem, wśród niewielkich ogników. Z pełnym wdziękiem, delikatnie zeskoczył na ziemię, ukazując, że nawet Ci najwięksi wojownicy potrafią poruszać się z gracją. To wszystko wzbudziło podziw widowni, jak i samych sędziów.
Spojrzałam w stronę mojego przeciwnika, KaRaptora. Rzuciłam mu dość przyjazne spojrzenie, i spokojnie, z dawką wesołości, jak i troski rzekłam ku niemu:
- Powodzenia... - powiedziawszy to, nie pozostało mi nic innego, jak przejść do walki. Zwróciłam się do stojącego przede mną Infernape, i powiedziałam:
- Mały, imprezę czas zacząć. Na samym początku zaczniemy klasycznie ~ Miotaczem płomieni. Wiem, że przeciwnik na pewno nie będzie stał bezczynnie, i albo zacznie biec w naszą stronę, albo wyskoczy, i zaatakuje z powietrza. Wiem jednak, także, że jesteś na prawdę wspaniałym pokemonem, i wierzę, że bez względu na to, co Leafeon zrobi, Ty zaatakujesz go owym miotaczem, i zniwelujesz jego atak. Wtedy zapewne powstanie coś a'la gęsty dym, i wykorzystamy to. Na samym początku użyj Słonecznego Dnia, żeby Twoje ataki ogniste były o wiele silniejsze. Gdy już to zakończysz, użyj tunelu. W odpowiednim momencie( gdy opadnie ściana dymu) a Leafeon będzie cóż..zdezorientowany, wyskocz, tym samym porządnie podpiekając go Kręgiem ognia, połączonym z Miotaczem płomieni. Ta kombinacja z pewnością da się przeciwnikowi we znaki. Nie wykluczone, że go poparzy. Następnie odskocz, aby nabrać sił. Przeczekamy chwilę, w której z pewnością Leafeon będzie kierował w Ciebie swoje ataki. Użyj ochrony, aby uniknąć go, a następnie użyj Podmuchu ognia, w stronę przeciwnika. Wtedy bez wątpienia cały teren dookoła Leafona, jak i on sam będzie się zmagał z poparzeniami i nieziemsko wysoką temperaturą. Więc, gdy ten będzie się męczył z owymi płomieniami, wyskocz w powietrze, majestatycznie kręcąc piruety, i użyj Błędnych ogników, które dodatkowo, porządnie osłabią Leafona, a na dodatek powstanie przepiękny ruch, który na pewno zadziwi całą widownię, tym samym da nam więcej punktów. Po tej akcji spraw, aby ziemia się zatrzęsła ~ użyj Trzęsienia ziemi. Leafeon na pewno nie uniknie tejże siły, która może i zaprzestanie działania ognia, jednak sprawi, że przeciwnik odniesie bardzo poważne rany, i cóż, osłabi go porządnie. Co więcej bardzo prawdopodobne, że Leafeon zostanie uwięziony pod ogromną ilością głazów. W tym momencie skup się z całych swoich sił, zbierz w sobie energię, i uderz w to skupisko głazów Atakiem raz. Twoja siła powinna sprawić, że głazy znikną, a Leafeon oberwie jednym z Twoich najpotężniejszych ataków, i na prawdę mocno odczuje jego efekt. Później, utwórz mnóstwo tuneli dookoła Leafona, i nie tylko, a następnie schowaj się w jednym z nich i zaatakuj Kulkami ognia, a następnie dołóż do tego Hiper promień. Ta świetna kombinacja podbije serca wszystkich, znajdujących się na sali, dodatkowo sprawi, że Leafeon na prawdę oberwie, i to porządnie, być może to będzie jego koniec, jednak tego nie wiemy. Co więcej, pamiętaj, Infi, o unikach, i o tym, że jesteś niesamowity, i na pewno ta walka, będzie jedną z najlepszych, jaką kiedykolwiek sędziowie widzieli. Nie ważne, czy wygramy, czy przegramy. Pokaż im, że nie to się liczy, tylko to, w jakim stylu się to robi. Pamiętaj, również, że w Ciebie wierzę! - dodałam wesoło uśmiechając się i patrząc, jak mój malec rusza przed siebie, i zaczyna wykonywać to, co mu powiedziałam. Niech się dzieje, co ma dziać. I tak to będą najlepsze pokazy, w jakich miała okazję brać. - burknęłam pod nosem, z zafascynowaniem oglądając to, co się działo między tymi pokemonami.

WYNIK


Miałam problem z tą walkę, ponieważ KaRaptor miał lepszą taktykę, ale Itaschi Pokemon (Infernape) miał wielką przewagę (względem typów) nad Leafeon'em. Oba Poki miały 100 poziom (nieźle) i oba były na najwyższej formie. Jednak po dłuższym zastanowieniu i wczytaniu się stwierdziłam, że do półfinału przechodzi... obydwoje!!! W następnym etapie będzie 4 zawodników.

ETAP 4 - półfinał


W tym etapie (i w finałach) to to samo czyli walki, ale z inną osobą. Zaczyna się walka pierwsza między KaRaptorem, a Mizuki (losowo). Taktykę piszecie mi obydwoje na PW i czekam PIĘĆ dni. Proszę się spieszyć.

Offline

 

#82 2011-09-09 16:55:18

 KaRaptor

http://desmond.imageshack.us/Himg266/scaled.php?server=266&filename=koor.png&res=medium

Skąd: Woj. Lubleskie
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1019

Re: Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa


PS. co to znaczy te (losowo) przy Mizuki?


Obecna Drużyna KaRaptor'a


http://archives.bulbagarden.net/media/upload/4/48/MDP359.png
W Box'ie

http://wiki.pokemonpl.net/images/a/a2/RaptorAvatar.PNG

Moja Karta Postaci: http://www.pokemon-crystal.pun.pl/viewtopic.php?id=2644

KaRaptor jest także Dobrym Koordynatorem
http://oi53.tinypic.com/33u8qx1.jpg
Potwierdza Daisy7

Offline

 

#83 2011-09-09 17:05:33

 SZATAN7

http://i.imgur.com/G4Kzq.png

13125568
Skąd: we mnie tyle wdzięku? :3
Zarejestrowany: 2011-06-01
Posty: 6666
Starter: Riolu :3

Re: Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

Najwyraźniej losowo Was ustawiła do walki T>T



http://i46.tinypic.com/oubdyv.png


"Nawet diabeł może zapłakać, gdy rozejrzy się po piekle i zrozumie, że jest tam sam."

Offline

 

#84 2011-09-09 20:56:45

 JEZUS

http://i282.photobucket.com/albums/kk253/Quizler/Sprites%20and%20Stuff/pinkiesprite.png

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 9809633
WWW

Re: Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

Itaschi ma rację. Daję wam jednak 5 dni na napisanie mi na PW taktyki.

Offline

 

#85 2011-09-12 19:06:42

 JEZUS

http://i282.photobucket.com/albums/kk253/Quizler/Sprites%20and%20Stuff/pinkiesprite.png

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 9809633
WWW

Re: Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

Jutro ostatni dzień na przysłanie mi taktyki!!! Nie dostałam jeszcze ani od KaRaptora, ani od Mizuki.

Offline

 

#86 2011-09-13 17:42:00

 JEZUS

http://i282.photobucket.com/albums/kk253/Quizler/Sprites%20and%20Stuff/pinkiesprite.png

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 9809633
WWW

Re: Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

Czas minął. Mizuki i Raptor mieli czas do dzisiaj do godziny 16:27:27. Oto taktyki:
Mizuki
Weszłam na salę, elegancko ubrana, w fioletową sukienkę pokazową i z niepewnością siebie na twarzy. Mój przeciwnik trafił mi się kiepski - tzn. trawiasty - wiedziałam, że trudno będzie wygrać. Ścisnęłam w dłoni ball z Floatzelem, przełknęłam ciężko ślinę. Cóż za okropna sytuacja, nie dość, że się ogromnie stresowałam w walce ze słabszym dla Floatzela typem, to jeszcze to... Ale nie zawsze może iść świetnie. Bywa, że jest trochę ciężej. Uniosłam wreszcie głowę, ku niebu. Nie mogę się poddać. Nigdy. Co by o tym myślał mój kochany Floatzel?
- Dam radę, dam radę, dam radę... muszę... - powtarzałam sobie w myślach, robiąc ostatnie kroki ku mojemu miejscu. Ustawiłam się na nim prosto. Jeszcze chwilę stałam jak kamień, wpatrując się w przeciwnika i jego pokemona. Przytuliłam do siebie kulę z Floatzelem.
- Dasz radę, przyjacielu... - wyszeptałam, po czym uniosłam górę próbując uśmiechnąć się z pewnością siebie wymalowaną na twarzy. - Floatzel, strumień światła!
I o to z kuli wyszedł elegancko naszykowany pokemon, uczesany, czyściutki. Odwrócił się, by spojrzeć na mnie, a następnie podbiegł do mnie i przybił żółwika.
- [Bez obaw, Mizuki...] - wyszeptał, po czym rzucił mi się na szyję i przytulił. Następnie odbiegł i ustawił się w bojowej pozycji. Zauważywszy jego skupienie, wiedziałam, że przyłoży się do tej walki jak nigdy.
- Dobrze, White... Wierzę w ciebie, przyjacielu. Pamiętaj, że zawsze będziesz moim drogim przyjacielem, którego za nic nie oddam, ani nigdy nie opuszczę. Daj z siebie wszystko, to wiele dla mnie znaczy, ale ty jeszcze więcej, więc bez stresu i emocji. Damy radę. - spojrzałam z uśmiechem na pokemona. Jeszcze pamiętałam, jak był małym, bezradnym Buizelem, a teraz jest z niego taki wielki, silny stworek. Tej walki nie zapomnę do końca życia, to jest pewne. Przesunęłam kosmyk włosów, opadły na twarz, tak by wszystko widzieć.
- Walczmy... Na początku musimy zmniejszyć atak przeciwnika jak najmocniej, dlatego też na starcie użyjesz Warkotu, nawet i kilkukrotnie, by trawiaste ciosy były dla ciebie tak słabe jak ogniste. Od tego wydaje się słabego ciosu, dużo zależy. Ale dobrze, kiedy użyjesz już Warkotu, trzeba przejść do ataku. Jako iż woda słabo działa na pokemony trawiaste, musimy skupić się na reszcie ciosów z twojej listy. Zacznij od Przyspieszenia, a potem Bomby Dźwięku, tak, by każdy wytworzony przez ciebie cios, był bardzo szybki i uderzył z prędkością światła przeciwnika. Uderzaj go owym ciosem, aż ten przewróci się, a potem bezlitośnie okładaj go Gwiazdkami z Prędkości, łap niektóre i rzucaj w nimi jak ostrzami. W końcu wstanie, bo wyjścia nie ma, więc ty rusz na niego z naszykowanym w buzi Lodowym Kłem. Atakuj, aż oponent będzie zamrożony i nie będzie w stanie zrobić niczego. Teraz, gdy Leafeon jest zamrożony, ty otocz go Wodnym Wirem, tak, by powoli, gdy lód będzie się rozmrażał, on był pod zasłoną, gdzie nie będzie wiedział, gdzie wyjść. Ty za to wejdź w Wir i użyj Przyspieszenia, by biec bardzo szybko na przeciwnika, a gdy będzie przy nim bezlitosny atak Chrupaniem, po czym szybki odskok w górę i Bomba Dźwięku wprost na cel. Pamiętaj w tej walce o unikach i za każdym razem, gdy przeciwnik będzie próbował cię zaatakować, odbijaj cios pomponami na ciele. Możliwością jest też, że użyje ruchu Syntezy, a ty go przechytrz i Przyspieszenie i Bomba Dźwięku, by przerwać proces. Wtedy cios nie podziała, a ty tylko na tym skorzystasz. No dobra, czas na atak Pogonią. Dzięki temu ciosowi pokemon na 100% oberwie, a ty w tym czasie obiegniesz na koniec sali. Czas na zaskoczenie rywala! Użyj Tańca Deszczu, a wtedy twoja zdolność uaktywni się, a do tego twoje Wodne Ataki będą skuteczne na przeciwnika! Z nami łątwo nie ma! Gdy deszcz będzie padał, twoja szybkość wzrośnie. A żebyś był szybki jak błyskawica, użyj Przyspieszenia. Wtedy unikniesz chyba wszystkiego! A my skorzystamy z tego i zaczniemy gnębić Leafeona! Wytwórz w górę gwiazdki z Szybkości. Spraw, by poleciały prosto na pokemona, a następnie zacznij biegać wokół niego, zawracając mu w głowie. Później z całej siły znokautuj go Bombą Dźwięku i odejdź... - zobaczyłam, że czas się skończył, więc z emocjami czekałam na wyniki.
Chciałam być obok przyjaciela, podeszłam do niego, przytuliłam go nie odrywając wzroku od tablicy.

KaRaptor: --- (nie wysłał - Mizuki specjalnie ci mówiłam, że wysłała xD)
Jak widać wygrywa Mizuki.

Teraz walka pomiędzy Itaschi, a Brock'iem!!! Taktykę piszecie mi obydwoje na PW i czekam PIĘĆ dni. Proszę się spieszyć.

Offline

 

#87 2011-09-15 07:32:24

 JEZUS

http://i282.photobucket.com/albums/kk253/Quizler/Sprites%20and%20Stuff/pinkiesprite.png

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 9809633
WWW

Re: Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

Dostałam już obie taktyki. Oto one:
Brock: Siedziałem w poczekalni, aż do czasu gdy wyczytano moje imię. Pomyślałem, że trudno będzie wygrać tą rundę. Pokemon mojej przeciwniczki to typ Ognisty którym był Infernape, a oprócz przewagi typu była też przewaga poziomu. Wiedziałem, że liczy się dobra zabawa i powiedziałem do PokeBalla Torterry:
- Nie martw się. Będzie dobrze. Wygramy, a jeśli nie to tylko da nam nowe doświadczenie w walkach. Ale mam nadzieje, że uda nam się przejść dalej. Mam nadzieje, że dasz z siebie wszystko Torterra. Co ja mówię ja wiem, że damy sobie radę. Jesteśmy drużyną, a Infernape mimo, że ma nad nami przewagę typu i poziomu jest dla nas problemem, ale jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i wygramy. Mam nadzieje, że się uda. Powodzenia…
Wstałem z miejsca i skierowałem się na scenę ściskając w dłoni PokeBalla mojego pierwszego pokemona trawiastego pokemona.Wszedłem na scenę i uśmiechnąłem się do widowni. Wyjął Balla i rzuciłem w górę.
- Torterra! Strumień Światła!
Po chwili na ziemi pojawiła się najwyższa forma Turtwiga. Pomyślałem jak mogę wygrać walkę z Infernapem zanim zrobi to przeciwnik. Szanse były bardzo nikłe na to by wygrać, ale musiałem spróbować.
- Dobrze! Na początek użyj Podwójnego Zespołu, a potem Roślinnej Furii! Twój przeciwnik jest bardzo szybki więc może uniknąć korzeni pochodzących z twojego ataku. Bądź jednak gotowy na to by się obronić. Jeśli użyje ataku dalekiego zasięgu użyj Schowania! Powinieneś w ten sposób wytrzymać atak! Od razu po tym jak przestaniesz używać Schowania użyj Syntezy by się wzmocnić! Gdy tylko skończysz się dodawać sobie sił użyj Burzy Liści, a następnie Kuli Energii! Jeśli atak trafi nie daj przeciwnikowi czasu na odpoczynek! Użyj Giga Odpływu by odebrać trochę sił przeciwnikowi i samemu się zregenerować jeśli wcześniej cię zaatakował! Teraz czas na to byś pokazał swoją siłę! Użyj Ostrego Liścia dookoła siebie by Infernape nie mógł biec w twoją stronę! Jeśli spróbuje użyć Tunelu ty musisz użyć Schowania! Jeśli przeciwnik będzie pod tobą przestań używać Schowania i połóż się na nim nie dając mu szansy na ucieczkę. Następnie użyj Burzy Liści na Infernapie! Będzie dla niego bardzo trudne uniknąć tego ciosu z tak bliskiej odległości! Jeśli twój ognisty przeciwnik ucieknie nie przejmuj się tym. Pamiętaj, że w razie poważniejszych obrażeń musisz użyć Syntezy i Giga Odpływu! A teraz przejdźmy dalej! Użyj ponownie Podwójnego Zespołu i zaraz po tym jak się pojawią twoje klony użyj Ostrego Liścia by stworzyć zasłonę wokół Infernape. Będzie na pewno trudno mu określić z której strony będziesz, a to daje nam przewagę nad naszym przeciwnikiem! Zaczekaj chwilę tak by Infernape był niepewny, a następnie użyj Kuli Energii, a następnie Burzy Liści i Roślinnej Furii! Te ataki na pewno go osłabią! Pamiętaj jednak, że nie możesz dać się nabrać na sztuczki swojego przeciwnika może on spróbować cię zmylić zaczynając używać ataku takiego jak np. Miotacz Płomieni, a zaatakować cię ciosem z bliska. Jeśli spróbuje ataku z daleka tak jak poprzednio użyj Schowania, a następnie Syntezy! Wtedy może gdy Infernape podejdzie blisko ciebie u uderzy jakimś ognistym atakiem wytrzymasz go. Teraz nadszedł czas na jakiś ciekawy ruch! Wypuść Dzikie Pnącza, a następnie Kulę Energii i zacznij nią podrzucać by dać jej większą prędkość gdy stwierdzisz, że Kula Energii dobrze się rozpędzi w powietrzu cofnij Dzikie Pnącza trochę w bok, a następnie rzuć najlepiej jak możesz Kulą Energii! Zaraz po wykonaniu tego ruchu zregeneruj się za pomocą Syntezy. Następnie użyj Kuli Energii, Giga Odpływu i Burzy Liści jednocześnie! Musimy mieć nadzieje, że te ataki zmęczą Infernape, a twoje siły nie będą na bardzo niskim poziomie. Teraz czas na Podwójny Zespół. Ciągle go używaj starając się zmylić swojego przeciwnika. Na pewno jeśli ciągle będzie trafiać na kopie będzie coraz bardziej zdenerwowany więc zaatakuj go kilkoma seriami Ostrych Liści, a następnie użyj Roślinnej Furii! Teraz musisz użyć Syntezy, ponieważ te ataki na pewno bardzo cię zmęczyły! Jestem teraz pewien, że Infernape będzie się zaciekle bronił przed twoimi atakami oraz, że będzie się starał używać ataków które mogą cię pokonać. Gdy Infernape będzie zbierał siły do jakiegoś potężnego ciosu ty używaj ciągle Syntezy by się wzmocnić i wytrzymać.  Przed naszym finałem użyj Giga Odpływu by się wzmocnić na finał. Na koniec by się dobrze zaprezentować użyj Roślinnej Furii oraz Ostrego Liścia! A na koniec zbierz siły na najpotężniejszą Kulę Energii jaką kiedykolwiek wytworzyłeś!
Przywróciłem na pewno zmęczonego Torterrę do PokeBalla mając nadzieje, że przejdę do finałów. Wróciłem do poczekalni i powiedziałem do swojego pokemona który teraz odpoczywał w Ballu:
- Świetnie sobie poradziłeś Torttera. Mam nadzieje, że twój wysiłek nie pójdzie na marne i przejdziemy do następnej rundy, a teraz odpocznij.
Gdy skończyłem wypowiedź schowałem Balla do kieszeni i cierpliwie, ale jednak trochę zdenerwowany patrzyłem na tablicę wyników mając nadzieje, że przejdę dalej.

Itaschi: Czując jak pot spływa mi z czoła wzdrygnęłam się. Stałam za ogromnymi drzwiami, słysząc rozweseloną publikę jak i sędziów. Wiedziałam, że zaraz będzie moja kolej.
To już półfinały...zabawa się skończyła. - burknęłam pod nosem, spoglądając na PokeBalla, którego trzymałam w prawej ręce. Wiedziałam, że Infi mnie nie zawiedzie, i da z siebie wszystko. Jednak ten stres...zdecydowanie górował nade mną.
Usłyszałam, jak prezenterka wyczytuje imię mojego rywala, a potem moje. Wzięłam głęboki oddech. Moja kolej.
Dość spokojnym krokiem wyszłam na scenę. Światła reflektorów lekko ograniczyły mi mój widok. Głośny krzyk publiczności rozszedł się echem po sali. W końcu zobaczyłam go - Brock'a.
Zaczyna się.
Po raz kolejny zerknęłam na Balla. Dalsze zwlekanie nie miało sensu. Podrzuciłam czerwono-białą kulką i miękkim tonem powiedziałam:
- Infi, pokażmy się z jak najlepszej strony - powiedziawszy to, pojawiła się przede mną poke-małpa. Doskonale widziałam, że Infernape jest opanowany, spokojny, rozluźniony, a to dobrze.
Ostatni raz uniosłam wzrok, i patrząc na przeciwnika powiedziałam:
- Brock, powodzenia Ci życzę. Dam z siebie wszystko.
Zerknęłam na mojego przyjaciela, i zaczęłam snuć moją strategię:
- W porządku...Na samym początku zaczniemy od biegu. Tak, dokładnie. Biegnij na przeciwnika, slalomem, abyś uniknął jego kontrataku. Gdy będziesz wystarczająco blisko Torterry wyskocz w powietrze i natrzyj go miotaczem płomieni. Prosty, standardowy i skuteczny ruch. Spraw, aby przeciwnik był otoczony ogniem. Tym samym będzie um..w pułapce. Oczywiście nie zapomnij o porządnym podsmażeniu samego wroga. Następnie odskocz, aby nabrać sił, i ponownie wyskocz w górę,używając kręgu ognia zacznij kręcić spektakularne piruety, a następnie, gdy się porządnie rozpędzisz dołóż do tego miotacz płomieni. Powstanie wspaniała kombinacja, dzięki której każdy atak, wyprowadzony przez Torterrę zostanie zablokowany płomieniami. Jeśli jednak nie będzie wyprowadzać ataku ~ zostanie zraniony ogniem. Po tym ataku użyj tunelu, a następnie wyskocz, będąc centralnie pod przeciwnikiem. Pokaż mu, jak wygląda prawdziwy łamacz murów, i ugódź go serią łamacza murów w głowę. Kiedy to wykonasz, za pomocą swojej niezwykłej szybkości jak i zwinności wskocz na jego 'drzewko', które znajduje się na jego plecach. Zapewne będzie próbował zrzucić Cię, lub po prostu użyć burzy liści, co również Cię osłabi, dlatego też, gdy tylko się dostaniesz na jego plecy, przypal go porządnie podmuchem ognia. Torterra na pewno będzie się z tym długo borykać. Po wykonaniu tegoż ataku z bliska odskocz wysoko w górę, na pożegnanie potraktuj go ponownie miotaczem płomieni z całej siły. Użyj ochrony, aby się obronić przed jego atakiem, a następnie ponownie wskocz do ziemi, używając tunelu, tym razem jednak w innym miejscu. Odczekaj chwilę, bądź czujny. Następnie wyskocz, używając ataku rac ~ pełna moc. Tym samym po raz kolejny zaoferujesz Torterra'rze darmowe przypalenie, nie wykluczone, że wróg dozna porządnych poparzeń, dzięki czemu co chwila będzie tracił siły. Później użyj trzęsienia ziemi. Torterra chcąc czy nie chcąc zapadnie się, pod gruzem, który się pojawi, tym samym zaprzepaści swoją szansę na atak, i cóż, ponownie straci dużo sił. Wykorzystamy to - z pomocą swojej szybkości dobiegniesz do niego, jak najszybciej i wytworzysz dookoła niego masę błędnych ogników, co sprawi, że gdy już pokemon wydostanie się jakoś z tych głazów, zostanie po raz kolejny porządnie osłabiony tym ogniem. Jednak, zanim w ogóle wyjdzie stamtąd, po użyciu ogników zacznij z całej siły, i najmocniej przypalać głazy. W końcu nagrzeją się na tyle, że ciepło zacznie przez nie 'przechodzić' i zrani Torterrę. Pokemon po raz kolejny odczuje tą temperaturę, i straci kolejną sporą dawkę energii. Kiedy już się wyłoni, bądź czujny. Gdy będzie się przygotowywał do ataku, wyczekaj, a gdy użyje jakiegoś ruchu,  uprzedź go - hiper promieniem. Po tym jakże potężnym ruchu nie będziesz w stanie się ruszyć, więc dym, który powstanie na skutek zderzenia się Waszych ataków, sprawi, że będziesz pod osłoną, i Torterra Cię nie namierzy, jak i nie zrani. Dalej, użyj ataku rac, a później dodaj do tego miotacz płomieni, i błędne ogniki. Powstanie na prawdę spektakularna kombinacja - będziesz jak ognista rakieta, z otaczającymi, krążącymi dookoła ognikami. Dodatkowo, dzięki miotaczowi płomieni stworzysz broń, która będzie chroniła Cię przed atakami wroga. Im bliżej będziesz Torterry, tym jego trawiaste ataki będą szybciej 'niszczone' przez Twój miotacz płomieni. Nie zmieniaj jednak kierunku, tylko ze wszystkich sił leć w kierunku przeciwnika, i uderz w niego z niewyobrażalną siłą. Trzy ataki, które połączysz w tej kombinacji na pewno zrobią na nie jednym widzu ogromne wrażenie i sprawią, że Torterra....no zobaczymy jak to się potoczy!  - powiedziałam, a następnie z lekkim uśmiechem dodałam:
- Pokaż im, przyjacielu, jak to się robi!
Z wielkim zafascynowanie przyglądałam się, jak Infi wykonuje moje polecania, oraz patrzyłam, jak radzi sobie Brock. Wszystko wyglądało na prawdę wspaniale, niesamowicie. Kiedy skończył się czas, drżąc zerknęłam na tablicę wyników ...

Wynik jest taki, że poziomem, typem oraz taktyką (czyli to co brane pod uwagę w tym etapie) zwycięża Itaschi. Brawa!!!

WALKA FINAŁOWA


Zmierzą się Itaschi VS Mizuki. Czekam na taktyki pięć dni, powodzenia^^

Offline

 

#88 2011-09-18 12:24:05

 JEZUS

http://i282.photobucket.com/albums/kk253/Quizler/Sprites%20and%20Stuff/pinkiesprite.png

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 9809633
WWW

Re: Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

Oto co napisała MIZUKI:
Weszłam na salę, nadal ubrana w tą samą, fioletową sukienkę, z niepewnością siebie wypisaną na twarzy. Bałam się, po prostu się bałam... Kiedy dowiedziałam się, że zawalczę z moją przyjaciółką, myślałam, że zwariuję. Mi i jej zależało na zwycięstwie. Dodatkowo jej partner był silniejszy, dłużej trenowany. Tylko przewaga typów mnie pocieszała. Wystarczyłoby unikać jego ataków siłowych, a ogniste przyjmować na siebie, a może by jakoś poszło. Ścisnęłam w dłoni pokeball z Floatzelem, ale po chwili już miałam go nad głową. Weszłam jednocześnie na salę, zajmując pozycje.
- Floatzel, Poranny Deszczyk! - tak o to nazwałam wejście mego podopiecznego na salę. Popisowe wejście polegało na uwolnieniu z ciała kropli deszczu, które mieniły się kolorami tęczy.
Floatzel odwrócił się do mnie, pokazał kciuk wyciągnięty w górę.
- Nie bój się, Mizu... Poradzę sobie... - i odwrócił się ku Itasi i jej Infernape, którzy już byli gotowi na walkę.
- Powodzenia... - powiedziałam do przeciwniczki, zakrywając zdenerwowanie uśmiechem. Jeszcze chwilę popatrzyłam na podopiecznego, po czym zaczęłam dyktować:
- Zacznijmy, przyjacielu! Bądź pewny siebie, przyjmuj ciosy z odwagą, nie lękaj się przeciwnika, a gdyby uderzył cię, nie poddawaj się. Bądź twardy, a na pewno nam się uda.
Podniosłam głowę ku niebo, to właśnie ta chwila, na którą czekałam. Walka mego życia... jeśli dam z siebie wszystko, wstążka będzie moja... awww...
- Zaczynamy! - zerwałam się nagle, po czym zaczęłam pewnym siebie głosem:
Nie lękaj się, chociaż twój przeciwnik ma więcej lvl'i, to nie wszystko. Mamy równe szansę, ale... ja już cię nie zanudzam i zaczynamy. Najpierw wytwórz Wodną Broń, która lekko zrani Infernape'a, tak na rozgrzewkę. Później wytwórz w górę gwiazdki - Prędkość. Wskocz na nie, raz na jedną, raz na drugą. Takim sposobem wejdziesz na sam szczyt. Będąc na górze zacznij celować z góry Bomby Dźwięku w przeciwnika. W końcu złap się jednej i lecąc na rywala, już wytwarzaj w pyszczku Lodowy Kieł. Uderz Bombą Dźwięku i Lodowym Kłem jednocześnie, po czym odskocz. Czas na kolejny atak, którym jest Strumień Wody. Otocz ciało wodą, po czym użyj Przyspieszenia i taką o to kombinacją zaczniesz bardzo szybko śmigać na Infernape'a, nie dając mu szansy ucieczki. Później użyjmy kolejnego ataku wodnego. ucieknij na koniec sali, cały czas "pracując na Przyspieszeniu". Wytwórz w górę Wir Wody, po czym łapkami skieruj go na Infernape'a i spraw, by "tornado wody" poleciało na niego i uderzyło go z całej siły. Kiedy małpka dostanie tymże potężnym atakiem, zakończymy rozgrzewkę... Podbiegnij do przeciwnika, zacznij okładać go Chrupaniem, po czym wyskocz w powietrze i Bomba Dźwięku. Teraz przejdźmy do samych ataków Wodnych, może z domieszką innych. Nom, więc użyj Przyspieszenia, do tego użyj Szybkości, kieruj atak prosto w przeciwnika. Zmieszaj gwiazdki z Wodną Bronią, robiąc przy tym niesamowity efekt. Teraz schowaj Infernape w Wodny Wir, zacznij biegać wokół wiru, z którego małpka będzie miała problem wyjść. W tym czasie, biegając, wytwarzaj z ogona Bombę Dźwięku. Ciosy powoli będą uderzać przeciwnika. Czas na wielki finał. - tu spojrzałam wesołym spojrzeniem na Floatzela. - Użyj Wodnego Sportu, obniżając przy tym ataki ogniste pokemona, a do tego robiąc ciekawy efekt. Wtwóz w górę gwiazdki, złap każdą po kolei i zacznij rzucać nimi w ciało Infernape. Później nie daj mu wykonać żadnego ciosu, podbiegnij do niego i Strumień Wody połączony z Lodowym Kłem. W ten sposób zaczniesz "lecieć" na przeciwnika, przy tym uwalniając z dwóch szczelinek na twoje zęby lód, który być może zamrozi przeciwnika.
Po zderzeniu się z Infernape zakończ Bombą Dźwięku!
I w tym usłyszałam głos: Czas minął! Spojrzałam zdenerwowana na tablicę z wynikami.


A to taktyka Itaschi:
Siedząc za kurtyną czułam, stres wypełnia mnie całą. Wiedziałam bowiem, że niebawem odbędzie się moja walka finałowa z Mizuki. To nie będzie łatwa walka, acz ciekawa. Z lekko drżącą ręką wyciągnęłam PokeBalla z kieszeni, i w gotowości czekałam, aż moje imię zostanie wyczytane. Gdy tak się stało powolnym, acz spokojnym krokiem weszłam na scenę, machając do wszystkich. Rzuciłam PokeBallem przed siebie.
Zza osłony światła pojawił się, jak zawsze pewny siebie i rozluźniony Infernape, w otoczeniu masy czerwonych ogników, które powolnie krążyły dookoła niego. Ten zaś za pomocą swoich pięści jak i kopnięć zniszczył każdy z nich, w wyniku czego powstała masa, mieniących się na wiele kolorów gwiazdeczek. Infi zeskoczył na równe nogi przede mną, delikatnie kłaniając się przed publiką i sędziami.
- Good luck, Mizusia : D - rzuciłam wesoło do rywalki, a następnie zwróciłam się do Infernape, który wręcz nie mógł się doczekać początku walki:
- Inf, zaczynamy zabawę. Na sam początek użyj tunelu. Floatzel zapewne wyprowadzi jakiś atak, bądź jakąś porządną kombinację, dlatego przeczekajmy ją pod ziemią. W odpowiednim dla nas momencie wyskocz, będąc tuż pod przeciwnikiem, i z całej siły ugódź go Mach ciosem, w brzuch tak, aby wyleciał wysoko, wysoko w powietrze, tym samym zaprzestał ataku. Następnie, robiąc zwinny, szybki unik przed kontratakiem ze strony Floatzela, użyj Łamacza murów, i ponownie ugódź go w plecy. Kiedy ten spadnie, Ty odskocz na wystarczająco bezpieczną dla Ciebie odległość. Flo, na pewno będzie kontratakował, więc Ty użyj Ochrony, aby zniwelować jego atak. Po tym, przejdź szybko do Pocisku energii, połączonego z Mach ciosem, czego efektem będzie fenomenalna kombinacja ~ Mach cios zostanie otoczony przez ogromną ilość  małych kulek energii, które w połączeniu z tymże atakiem, dadzą się na długo we znaki Floatzel'owi. Następnie zacznij biegać dookoła przeciwnika, najszybciej, jak tylko potrafisz. Kiedy się rozpędzisz wystarczająco dużo, a przeciwnik będzie skołowany, przypuść atak, z całej siły użyj Ukarania w jego nogi, i tym sposobem Floatzel ponownie się przewróci. Nie zwlekając dłużej złap go za ogon, i zacznij nim kręcić dookoła, aż do momentu, gdy pokemon będzie wystarczająco rozpędzony. Wtedy też wyrzuć go w powietrze, a sam wyskocz, i dołóż mu podczas spadania porządną serią Walki wręcz. Podbijaj go i obijaj w każdy możliwy sposób! Kolejną rzeczą będzie kolejna ochrona, przed atakiem przeciwnika. Utrzymaj ochronę najdłużej, jak tylko potrafisz, a następnie użyj tunelu, zanim White zdąży wykonać kolejny atak. I tym razem wykorzystaj nieprzewidywalność tunelu, i niezwykłą skuteczność - wyrzuć go po raz kolejny wysoko w górę, a następnie ponownie dołóż mu Mach ciosem w twarz. Kiedy zeskoczysz, zbierz swoje wszystkie siły, i spraw, aby ziemia się zatrzęsła! Kiedy Floatzel poczuje, że ziemia się zapada wykorzystaj to, i zacznij biec w stronę przeciwnika. Wyskocz wysoko w górę, i przygotuj się do użycia Hiper promienia. Jeśli Floatzel wyskocz w górę oberwie z pełnym impetem Hiper promieniem, jeśli zaś nie - ugrzęźnie pośród wielu skał, i także oberwie Hiper promieniem z całej Twojej siły. Kiedy Flo będzie się zmagał z głazami użyj kilkakrotnie Laseru, aby obniżyć obronę przeciwnika, i odsuń się na bezpieczną odległość. Gdy tylko Floatzel wyskoczy, spod gruzu, użyj Zmylenia, aby atak, który lada moment przypuści nie trafił w Ciebie, ba, może sam naprowadzi go na siebie. Wtedy też wykorzystaj swój największy atut - szybkość i w mgnieniu oka wyskocz w górę, bombardując Floatzela Twoimi Ciosami furii! Po tym ataku, w dalszym ciągu będąc blisko przeciwnika użyj Obrony, aby po raz kolejny uniemożliwić mu jakikolwiek atak, a następnie Oszołamiający cios! To również zdezorientuje White'a, i da nam krótką, acz jakąś przewagę. W porządku, teraz czas na Walkę wręcz! Rób uniki, w razie gdyby przeciwnik Cię atakował, jednak sam nie przestawaj. Co więcej blokuj jego ataki, tym samym atakując i osłabiając go. Na sam koniec, zbierz w sobie wszystkie siły, jakie tylko Ci pozostały, i użyj Ataku rac połączonego z Łamaczem murów! Będzie to kolejna, bajecznie wyglądająca kombinacja, która na pewno da Ci wiele, przydatnych punktów. Kieruj się na Floatzela, w razie jego ataku ~ zrób unik, jednak w dalszym ciągu kieruj się na niego z takim samym zawziętym impetem, aż w końcu doleć do niego, i uderz tak, jak nigdy wcześniej! Wiem, że dasz z siebie wszystko, i pokażesz wszystkim tutaj zgromadzonym, na czym polega prawdziwa siła. Powodzenia, przyjacielu. - dodałam z uśmiechem na twarzy. Następnie zacisnęłam pięści, i czekałam na rozwój wydarzeń, i w końcu na wyniki, które miała pokazać tablica.


WYNIK: To było najtrudniejsze wyzwanie! Typem zwycięża pokemon Mizuki, ale poziomem (o połowę) pokemon Itaschi. Nie wiedziałam co zrobić. Czytałam taktyki dwa razy no i wybrałam po lepszej (moim zdaniem) taktyce. To oznacza, że wygrywa Itaschi. Zaraz wyślę ci nagrodę, Mizu ty też się dobrze spisałaś. Może w następnych pokazach to ty wygrasz

Offline

 

#89 2011-09-18 15:28:52

 KaRaptor

http://desmond.imageshack.us/Himg266/scaled.php?server=266&filename=koor.png&res=medium

Skąd: Woj. Lubleskie
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1019

Re: Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

Brawo Itasia !! Mizuki nie poddawaj się :3

-Komentarz wtrącił wasz Zielony Kapeć : 3

Ostatnio edytowany przez KaRaptor (2011-09-18 15:29:14)


Obecna Drużyna KaRaptor'a


http://archives.bulbagarden.net/media/upload/4/48/MDP359.png
W Box'ie

http://wiki.pokemonpl.net/images/a/a2/RaptorAvatar.PNG

Moja Karta Postaci: http://www.pokemon-crystal.pun.pl/viewtopic.php?id=2644

KaRaptor jest także Dobrym Koordynatorem
http://oi53.tinypic.com/33u8qx1.jpg
Potwierdza Daisy7

Offline

 

#90 2011-09-19 17:14:00

 JEZUS

http://i282.photobucket.com/albums/kk253/Quizler/Sprites%20and%20Stuff/pinkiesprite.png

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 9809633
WWW

Re: Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

UWAGA! Jednak po głębszym zastanowieniu i wczytaniu się stwierdzam, że wstążkę wygrywa Mizuki. Jednak to ona lepiej wypadła. Z Itaschi już o tym rozmawiałam i dostała małą nagrodę pocieszenia. Mizuki brawo!!!

Offline

 

#91 2011-09-19 19:28:10

 KaRaptor

http://desmond.imageshack.us/Himg266/scaled.php?server=266&filename=koor.png&res=medium

Skąd: Woj. Lubleskie
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1019

Re: Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

Brawoooooo!! Mizuki a gdzie dziękuję :3
(Dla Kapcia : 3 )

Ostatnio edytowany przez KaRaptor (2011-09-19 19:28:38)


Obecna Drużyna KaRaptor'a


http://archives.bulbagarden.net/media/upload/4/48/MDP359.png
W Box'ie

http://wiki.pokemonpl.net/images/a/a2/RaptorAvatar.PNG

Moja Karta Postaci: http://www.pokemon-crystal.pun.pl/viewtopic.php?id=2644

KaRaptor jest także Dobrym Koordynatorem
http://oi53.tinypic.com/33u8qx1.jpg
Potwierdza Daisy7

Offline

 

#92 2011-09-19 19:45:52

Lucy

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2012/076/9/b/pixel_dash_testing___by_shearx-d4t07md.gif

Zarejestrowany: 2011-06-11
Posty: 6666

Re: Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

Daisy O_o to jest raczej nie fair.... oczywiście, że nie fair wcześniej Itasia miała być MG a został Ikton. Na szczęście wywalono go i została Itasia. A teraz Itasia była szczęśliwa i odbierasz jej tą radość!!! O_o nie zezłość, ale jesteś podła... ( Sorrki za to, ale teraz to nieźle dowaliłaś )


Kliknij w elfice czyli Lucy, która przekieruję cię do mojej mrocznej KP:

http://i50.tinypic.com/ygf36.gif

Poczki, które LoVciam:

http://img41.imageshack.us/img41/1409/izka.png

Klik w te słodziaki a będziesz w mojej KP ^^

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lfq3myoI4I1qesvxbo1_400.gif

Klik w Kyuubi a znajdziesz się w mojej przygodzie. Przy okazji biały lisek jest z Puella Magi Madoka Magica pooglądajcie te anime <3

http://oi51.tinypic.com/23mk7f9.jpg

Zarąbiste ^^:
http://img52.imageshack.us/img52/1834/izad.png
http://img809.imageshack.us/img809/1082/iza1.png
http://img849.imageshack.us/img849/3781/iza2r.png
http://img705.imageshack.us/img705/7131/iza3.png

Offline

 

#93 2011-09-20 14:24:52

 SZATAN7

http://i.imgur.com/G4Kzq.png

13125568
Skąd: we mnie tyle wdzięku? :3
Zarejestrowany: 2011-06-01
Posty: 6666
Starter: Riolu :3

Re: Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

Miz..level tu nie gra roli, tylko strategia, kombinacje. A ja akurat kierowałam się tylko i wyłącznie walką..zero kombinacji pokazowych, za to Ty miałaś ich mnóstwo. Dlatego sadzę, że Daisy słusznie postąpiła, i dobrze, że jeszcze raz to sprawdziła. Tak, jak jest, jest dobrze. Oczywiście gratuluję : 3



http://i46.tinypic.com/oubdyv.png


"Nawet diabeł może zapłakać, gdy rozejrzy się po piekle i zrozumie, że jest tam sam."

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Pokaz Pokemonów typu ogień, woda i trawa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania ślask Cajas de cambio Ford